Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van köztetetk Hipochonder?

Szunyo37 kérdése:

Van köztetetk Hipochonder?

Figyelt kérdés

Nekem bármilyen tünetem van egből arra a betegségre gondolok. pl szívinfarktus, gyomor rák, tüdőrák, agydaganat stb. És egyből a teneten nézek utána.

Ráadásul bebeszélem, és ideges leszek, hogy nemsoká meghalok.



2020. jan. 19. 05:30
 1/3 A kérdező kommentje:
52/F vagyok.
2020. jan. 19. 05:52
 2/3 anonim válasza:
Én is az vagyok, és sokkal fiatalabb nálad. Én szimplán már elfogadom és nem érdekel, belegondolok hogy milyen hülyeség. mondok egy példát. tegnap még agydaganatot képzeltem be, ma meg már pl hererákom van. Tehát ez full hülyeség.. Próbálj ilyenkor lenyugodni, vagy beszélj valakivel. Volt egy időszakom amikor én is nagyon ilyen voltam, nem mondom hogy most nem vagyok hipochonder, de sokkal nyugodtabb vagyok. Csak bele kell gondolni hogy az egész milyen hülyeség.
2020. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne interneten kutakodj a betegségek után mert pl. rákeresel az agydaganat tüneteire 90% hogy illeni fognak rád a tünetek!Én pánikbeteg vagyok de azjavított a helyzeten,hogy leszoktam a betegségek kutatásán az interneten.(Egyébként átézem a helyzeted)
2020. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!