Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sarkantyú esetén ha nem fáj...

Neurotech kérdése:

Sarkantyú esetén ha nem fáj mit lehet kezdeni? Nektek van ilyen?

Figyelt kérdés
Tehát sarkantyú (a sarok hátulján képződött dudor elvileg csonthártyagyulladás miatt). Orvoshoz fogok menni, viszont addig is érdekelne, hogy mit lehet kezdeni, mivel az interneten minden leírás aról szól, hogy begyullad, az ember elmegy orvoshoz és kezelik a gyulladást (van maikor még ki sem alakul a dudor) Viszont én nemrég hallottam egy sajnálatos esetet - már meg kellett műteni, kivágták a dudort - egy ismerősömtől aki észrevette rajtam is, és szólt, hogy nézessem meg. Ezért megyek el úgy, hogy igazából semmilyen fájdalmas tünetem nincs.
2020. jan. 19. 19:49
 1/2 gublug ***** válasza:

A sarkantyu szerintem a sarokcsont aljan van s nem a hatuljan.

Olvass bele Ann Gadd - Mit uzen a labad c. konyvebe.

Nem veletlen alakult az ki!

2020. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, utánanézek, más is ajánlotta. Két fajta sarkantyú van, amelyiket említetted kétség kívül az a gyakoribb, nekem a másik van.
2020. jan. 20. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!