Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Heveny hasmenés + láz esetén,...

Heveny hasmenés + láz esetén, ha nagyon nagyon éhes vagyok már, szerintetek mit lehet enni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
főtt krumplit, háztartási kekszet, ropit, diétás ételeket..
2020. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én max. pirítóssal, kétszersülttel próbálkoznék. Folyadéknak tea.
2020. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első választ kiegészíteném a répával.

Így tudsz készíteni gyorsan egy finom sűrű levest:

víz, vegeta,répa, krumpli

A diéta nem koplalásról szól! Gyakran egyél keveset. Tejterméket, zsíros ételeket semmiképpen. Fontos a só és a folyadék pótlás. Sós keksz, ropi, ásványvíz.

Banán is mehet.

2020. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, ha nagyon intenzív a dolog és lázad is van, akkor inkább orvos!
2020. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, valszeg valami influenza szerű lehetett +vizsga stressz+ egyéb, de már rengeteget javult az állapot 1 nap alatt is. Csak az volt a gondom, hogy nem mertem enni, mert iszonyatosan fájt utána a hasam és pár órán belül távozott is minden (lefele) viszont már korgott a gyomrom is eléggé. De már sokkal jobb.
2020. jan. 24. 00:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Orvoshoz el akartam menni viszont mire rendelt (d.u. 3-4) addigra kb egy napja nem volt láz, szerintem hőemelkedés se plusz jóval jobban voltam/vagyok ês nem mentem, mert ilyenkor mindig sokan vannak és nem akarok valamit még emellé elkapni. 😬
2020. jan. 24. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!