Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bedagadt ujjnak es labujjnak...

Bedagadt ujjnak es labujjnak lehet e valami komoly a hattaerben?

Figyelt kérdés

Multheten a kozepso ujjam fajt egy par napig, nem igazan foglalkoztam vele, de aztan be dagadt nagyon durvan. Mozgatni sem tudtam mivel fajdalmas volt. Vegul bementem a surgosegire, mert nem tudtam mi lehet az ok ami miatt ilyen, nem emlekszem, hogy beutottem volna vagy barmi ilyesmi. Ott azt mondta az orvos, hogy ez lehetseges, hogy a nyakamtol egy izulet becsipodott es amiatt ez az ideg vegig lemegy. Azt mondta minel elobb menjek vissza a hazi orvosomhoz. Ez megtortent, ott viszont az orvos kinevetett, hogy ezzel semmi gond nincs, napi 5-szor szedjem a paracetamolt es elmulik, lehet, hogy csak a porcom serult. Hat ez igy tortent ra 2 napra lement, mara mar semmi baja. Viszont az elmult par napban az egyik labujjam fajni kezdett. Arra gondoltam biztos valahova bevertem mivel a kis labujjam mellettirol van szo. Ma viszont mar azt vettem eszre, hogy ez is bedagadt es annyira faj, hogy nem birom mozgatni. Fogalmam sincs, hogy miert, mi az oka. Van egyaltalan barmi okom aggodasra? Mi lehet a hatterben? Az a baj itt kint Angliaban nem igazan vesznek komolyan, barmi baj van paracetamolt irnak fel es ezt halal komolyan mondom. Erdemes e jarni meg az orvosokhoz? Anyukam egyebkent azt mondta, hogy ez stressz miatt van.


Elorre is koszonom a segitseget. A helyes irasi hibakert pedig elnezeseteket szeretnem kerni, nem sokat irok magyarul.


17/L


2020. jan. 22. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress fel egy neurológust. Amúgy az idegbecsípődéstől lehet ez.

Mit csinálsz általában otthon? Ha sokat lógsz a telefonodon hogy előre van döntve a fejed gyakran akkor meg is van a nyaki becsípődés oka.

2020. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!