Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívritmuszavar?

Szívritmuszavar?

Figyelt kérdés
Létezik szerintetek olyan, hogy napi rendszerességgel vannak szívpanaszaim, ám amikor elmegyek EKG és szívultrahangra, a fehérköpenyfóbiám miatt olyan stressz jön rám, hogy emiatt az orvos nem talál szervi hibát? Már 4x vizsgáltak ki, azt mondják pszichés probléma, de ez nem tudom hogy tud olyan tüneteket idézni mint pl duplán dobban vagy kihagy, elönti a meleg stb...
2020. jan. 25. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én voltam EKG-n és minden rendben volt. Nekem olyanom van, hogy naponta többször nagyon erősen össze vissza dobog a szívem de ezek csak pár másodpercig tartanak. Az hogy akkor éppen a fél perces EKG-n nem csinált ilyet az nem jelenti azt, hogy nincs semmi bajom. Házi orvos ennek ellenére felírt nekem gyógyszert amiből csak felet szedek és láss csodát javult a helyzet. Pont ilyeneket éreztem mint amit írtál. Próbáld meg hogy elmész másik háziorvoshoz.
2020. jan. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rakass fel Holter készüléket otthonra.
2020. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!