Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Extrasystole kinek van?...

Extrasystole kinek van? Esetleg tapasztalat vélemény? Nekem 4 napja percenkent 3-9 félreütésem van. Más is van gy ezzel? Most pl ülő, fekvő helyzetben jobban érzem. Mi erre a megoldás? Centrum vitamint szedek.

Figyelt kérdés
Ekg-n most voltam kb két hetet rendbe volt minden egyedül egy terheléses ekg t kellesz csinálni még.

2019. dec. 29. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennek kivizsgálására szükség van 24 órás Holter (EKG) vizsgálatra,illetve szív UH-ra. Azokat csináltak már? A vitamin nem megoldás,mert vitaminhiánynak semmi köze ehhez. Amit a kivizsgálásig megtehetsz,hogy magnéziumot szedsz. De nem mindegy,hogy milyet! Olyat vegyél amelyikben magnézium citrát van és nem magnézium lactat. Legjobb és legolcsóbb a Magenesii citrici tabletta. Ebből reggel és este vegyél be.
2019. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt? Nekem is ez van sajnos
2020. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van most pár napja, megyek vele kardiológiára, de nagyon be vagyok szarva, hogy mitől lehet. 24 éves vagyok még csak és nem volt ilyenem, sportolni szoktam, semmi cigi/alkohol..
2023. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!