Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet koronavírus?

Ez lehet koronavírus?

Figyelt kérdés

Folyik az orrom,tüsszögök,fàj a torkom és levegővételnél fáj a hátam?

Nagyon kétségbe vagyok esve,hogy mi van ,ha koronavírus :(


2020. jan. 25. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Kezdődik a hülyeség, meg a hipochonderek áradata. Igen, lehet. Nekem meg fáj a fejem, lehet agydaganatom van. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.
2020. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért, jártál mostanában Kínában?
2020. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Jaj dehogy! Ez egyszerű megfázás. Sokan betegek most, de nem korona vírus, nyugi!
2020. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, de nem valószínű...

Amúgy már Franciaországban van a betegség, szóval ide is el fog jutni, szinte biztosan.

2020. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is ugyan ez a bajom és ez csak egyszerű influenza. Ha tényleg elkaptad volna akkor a hasad is menne és emésztési gondjaid is lennének (wikipedia) + rádtüsszügött egy kínai?
2020. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a kínais baromságot, rohadtúl nem csak Tőlük lehet elkapni!!
2020. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Sima vírusos betegség lehet, most sok a beteg.
2020. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy általános megfàzás. Amin minden ember elkap ilyenkor , Mindig! Amúgy ezt a korona vírust én figyelem felhívásnak tartom , a gyógyszer iparnak kedveznek ezzel. Mert sok hülye,(már bocsánat ) minden féle oltásokat beadat ,meg ilyen vitamin olyan gyógyszer, és eszükbe nem jut ,hogy mind attól betegszik meg. Úgyhogy ez csak egy média pletyka.
2020. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!