Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy érzem megőrülök, mi...

Úgy érzem megőrülök, mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Sziasztok...kb 5 napja a gyerekeimen pöttyök jelentek meg, nagyon vakaroznak..elmentünk dokihoz aki szerint csipés..! Gondolkodtunk hogy mióta van ez..történt e valami váktozás..és igen.a csipések előtt pár napja kaptunk egy fotelt ajándékba ahol benn vannak a kutyák, igy bolhára kezdtünk gyanalodni. Az egész házat, ágynemüt, szönyeget.fertötlenitettem. ez alatt.3 bolhával találkoztam. Ma ismét friss csipéseket vettem észre..de csak a gyerekeken vannak. Kérlek nézzetek rá a képre, bolha ilyeznre képeds?

[link]

[link]

[link]


2017. dec. 14. 20:56
 1/8 A kérdező kommentje:

Elnézést a sok helyesírási hibáért..de kezdek pánikolni!

Doki.fenistis cseppet és krémet javasolt ill rázo folyadékot.

2017. dec. 14. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki a fotelt , miféle ajándék az ilyen ? Mintha bombát ajándékozott volna. Azert nem kellett soha használt bútor. Sok az ilyen szétrohadt hely
2017. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én bolhára tippelek
2017. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fotel már repült!

Mit tudnék még tenni ellenük ? :(

2017. dec. 14. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel fújd be a lakást. Garantáltan megdöglenek tőle a bolhák (meg egyéb rovarok is).

2017. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Porszívózz ki naponta alaposan minden szőnyeget, kárpitot! Ha bolha, akkor azzal el tudod távolítani. Ha nem múlik, akkor menjetek bőrgyógyászatra! Ahol állatok voltak, ott rüh is lehet.
2017. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet ott barmi... Remeljuk nem agyi poloska!
2017. dec. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A linket rovarirtót be is szerzem!!
2017. dec. 15. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!