Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ebből lehet valami baj?

Ebből lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Nos. A hétvégén elkezdett fájni a torkom, be is volt dagadva, alig bírtam nyelni,és hőemelkedésem volt. Elmentem orvoshoz,és azt mondta hogy Mandula és torok gyulladásom van. Igaz kaptam rá gyógyszert de amikor kiváltottam láttam hogy amoxicillint tartalmaz,ezért nem mertem még enni,mert gyerek koromban rosszul voltam tőle. Szóval nem ettem Anti biotikumot,csak láz és fájdalomcsillapítót ( Algoflex) de azt is csak akkor amikor már annyira fájt a nyelés. Kis hőemelkedés miatt nem ettem volna. Szóval ma már jobban vagyok az elmúlt napokhoz képest, létezik hogy így magától meg gyógyuljak? Vagy lehet ebből valami komolyabb? Olvastam a skarlátot,de nem tudom számít-e ,gyermek koromban volt bárányhimlőm, védett lehetek - e esetleg? Van egy 6 évesem O is volt már himlős, de skarlátos még nem
2020. jan. 29. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Letezik hogy magatol elmulik, de elofordulhatnak szovodmenyek, ezert en a helyedben konzultalnek orvossal.
2020. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny vagy egy gyógyszerre, azt jelezned kellett volna már a háziorvosodnak. És fel se írná.
2020. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom,és igazad van.de ritkán vagyok beteg ,úgy hogy Anti biotikum kelljen.! Szóval, ezért fordulhatott elő ez. De már jól vagyok!
2020. jan. 30. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!