Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van kiút ebből?

Van kiút ebből?

Figyelt kérdés
Semmihez semmi erőm, se céljaim, nem motivál semmi, nincs kedvem semmihez és senkihez, erőtlennek és gyengének érzem magam, folyton bőgök, ingadozik a hangulatom, úgy érzem egy selejt vagyok.. Nem vagyok jó semmire.. Nem vagyok terhelhető, gyenge vagyok testileg és lelkileg.. Jó ha napi egyszer eszek.. Ha éhes vagyok is, nincs étvágyam.. Folyton remeg a kezem, néha a hasam, lábam, meg folyton jár a lábam.. Mindenkit eltaszítotok magamtól.. Régebben sokat vagdostam magam, de már az sem tesz "boldoggá"..többször voltam pszichiátrián is.. Alvási paralízisem van, és nagyon rossz alvó vagyok.. Van hogy napokig nem tudok aludni van hogy csak 3-4 órákat. Reménytelen minden
2017. máj. 3. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Írod, hogy voltál pszichiátrián, de ott mi történt? Kapsz gyógyszeres kezelést, vagy hagytak antidepresszánsok / altatók nélkül, natúrba' senyvedni?


Gyógyszerek nélkül nagyon nehéz ilyesmiből kimászni.

2017. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!