Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti is aggódtok a koronavírus...

Ti is aggódtok a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megjelent egy új vírus ugye a koronavírus...én nagyon aggódok miatta,hogy elterjed itthon is...és nem tudunk tenni ellene semmit én beteg voltam sajnos köhögtem nagyon pár napja már jobban vagyok lázam nem volt de még én is köhögök nem tudom mit rudnék tenni ez ellen..:/ aggódok nagyon ti hogy élitek meg ezt a helyzetet? Oh és van cukorbeteg családtagom nem is egy...:/ és aggódok



2020. jan. 29. 23:03
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
76%
Én is tartok tőle. Szerintem két hónapon belül Európa szinte összes országában jelen lesz. De ne legyen igazam.
2020. jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Vírusra jó, hogy nincs antibiotikum, mivel az baktériumokra van. Vírusok ellen nagyon-nagyon minimális rendelkezésre álló gyógyszer van, csak úgy mondom, amiket náthára kapsz, azok sem konkrétan a fertőzésre vannak. Nem tudom hol olvastad, de nálunk nincs ezzel a vírussal diagnosztizált beteg.

Másfelől pedig, arról nem szólnak a hírek, hogy azok az emberek, akik meghaltak, milyen általános egészségügyi állapotban voltak. Persze, biztos volt olyan, aki alapvetően egészséges volt, egy influenzába is haltak már meg sajnos életerős emberek, de hidd el, hogy a többségnek korábbról már voltak betegségeik. A súlyosan immungyenge betegeknek például bármilyen infekció halálos lehet sajnos. Plusz, akárhonnan nézzük, nézd meg Kína lakosságát, a fertőzöttek és a halottak számát, arányosíts. Ettől még persze a probléma valós, és meg kell fékezni, de az biztos, hogy a pánik, legalábbis nálunk, hatványozottan magasabb, mint a veszély...

2020. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
93%
Hogy te mit hallottál a te dolgod! De nem kell FALS INFÓKAT terjeszteni! Pánikolj csendben, hazugság nélkül!
2020. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat ...kedves utolsó nem hazudtam elmondtam,hogy ezt hallottam...de már gmhazudozok nem..sajnos ezt hallottam...nem muszáj veszekedés szempontjából ide írni.
2020. jan. 29. 23:38
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem veszekszik, csak utálom a tényként kijelentett, bizonyíték nélküli, hangulatfokozó szövegeket!
2020. jan. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
68%
Én igen aggódom. Én is és a családom is most volt influenzás. Az is nagyon súlyos volt. Sajnos beengedik a sok külföldit Kínából, így nagy esélye van, hogy ide is eljön a vírus.
2020. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Jó értelek én csak leírtam hogy én ezt hallottam ...örülök,hogy nem igaz... elhiheted én sem vitázásként írtam ki és pánikkeltés miatt sem..de aki ilyet elterjesztett az meg szégyelheti magát..és abban is bízom Magyarországra nem jut el
2020. jan. 29. 23:47
 18/41 A kérdező kommentje:
Én nem tudom igazából nekem mi volt ...körülöttem lázasok voltak köhögtek stb nátha nekem 3 napig náthám vokt és száraz köhögés de már szakad fel..lázam nem volt antibiotikumot sem kaptam csak aflamint és köptetőt. De ismerőseim nagyon betegek voltak magas lázzal :/
2020. jan. 29. 23:50
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Kezdesz idegesítő lenni...Értsd már meg, hogy náthára nem is adnak antibiotikumot, mert vírusra NEM ADNAK, NEM.ARRA.VALÓ. Amúgy már írták is, hogy influenza járvány van, mint kb.minden januárban.
2020. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Én csak leírtam ...és nem mondtam,most semmit a koronabmvírusról csak válaszoltam utolsó válaszolónak ..
2020. jan. 29. 23:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!