Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti is aggódtok a koronavírus...

Ti is aggódtok a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megjelent egy új vírus ugye a koronavírus...én nagyon aggódok miatta,hogy elterjed itthon is...és nem tudunk tenni ellene semmit én beteg voltam sajnos köhögtem nagyon pár napja már jobban vagyok lázam nem volt de még én is köhögök nem tudom mit rudnék tenni ez ellen..:/ aggódok nagyon ti hogy élitek meg ezt a helyzetet? Oh és van cukorbeteg családtagom nem is egy...:/ és aggódok



2020. jan. 29. 23:03
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
26%

Én is aggódok. Persze ne mondja senki, hogy egy 11 milliós várost miért zártak karantén alá ha csa egy kis "laza" influenza. Németországban meg 4 olyan beteg kapta el aki kínába se volt. Japánba meg 2 olyan volt aki nem is volt lázas a reptéren se, de benne volt a vírus és másokat is fertőzhetett (M1 híradóba volt.)


Nem is magam miatt aggódnék, hanem vannak öregek és csecsemők a családba akiknek gyenge az immunrendszerük. A magyar túlterhelt egészségügyben meg nem sok sok hely lenne ha beütne a vírus.


Bevásároltam már maszkból is meg fertőtlenítőből.

Fontos a higiéniai betartása is, ami már influenzánál se lesz rossz.

Jobb félni mint megijedni!

2020. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
81%
Ha valaki egy kicst is tájekozott, az tudhatja, hogy ez a vírus (eddig) csak olyan fertőzött embereknél okozott halált, akik már a megfertőződés előtt is legyengült immunrendszerrel rendelkeztek (betegek, idősek). A coronavirus cseppfertőzés útján terjed, viszont sokkal kisebb távon, mint az influenza, tehát sokkal kisebb eséllyel fertőződhetsz meg vele, mint az influenzával... A mortalitása 2%, ami "világjárványhoz" képest nagyon alacsony. Aggódni felesleges, persze nem árt az elővigyázatosság, már csak az influenza miatt sem...
2020. jan. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

  jan. 29. 23:03 A kérdés kiírásának az ideje.


Ennek a kérdésnek a margójára.:


Ma Március 20.-a van. Gyakorlatilag az egész világon terjed a koronavirus.


Aki itt hitetlenkedett azoknak ez jó lecke.

Igen is, van mitől tartani

Már Január cégén is kelett volna az egész világnak, és akkor nem tartunk most itt...

2020. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
De ki hitte volna hogy szinte napok alatt elarasztja Europat? En a kezdetektol figyelemmel kisertem, de hittem, hogy az "okosok" pl WHO aki ert hozza, nem engedi ennyire eldurvulni a helyzetet!!!!!
2020. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok. Tévedtem, megkövetem magam.
2020. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
En meg a harmas voltam. Valoban akkor jobban aggodtam a sima influenza miatt. De mint irtam, nem hittem, hogy idaig engedik fajulni azok, akik ertenek hozza!
2020. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi.

Ugyanúgy melozok.

Ugyanazok a hétköznapjaim.

Minden ugyan az.

Max csendesebb a város.

2020. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
cSaK a PánIkkelTÉS meGy
2020. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Érdekes ezt a kérdést ma olvasni. Tegnap 84 halott, ma 90. Közöttük fiatalok, 30 alatti is, akiknek nem volt egyéb krónikus betegsége. Közbe napi 4000 új megbetegedés. És ez csak a kezdet. 2-3 hét múlva vajon mi lesz?
2020. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Talán itt a vége. Bár a delta még be kavarhat. Lásd Indonéziát.
2021. júl. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!