Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti is aggódtok a koronavírus...

Ti is aggódtok a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megjelent egy új vírus ugye a koronavírus...én nagyon aggódok miatta,hogy elterjed itthon is...és nem tudunk tenni ellene semmit én beteg voltam sajnos köhögtem nagyon pár napja már jobban vagyok lázam nem volt de még én is köhögök nem tudom mit rudnék tenni ez ellen..:/ aggódok nagyon ti hogy élitek meg ezt a helyzetet? Oh és van cukorbeteg családtagom nem is egy...:/ és aggódok



2020. jan. 29. 23:03
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
22%

Ez a bunkó Kastler nem csinál semmit a halálos kór ellen.

Kínában hullanak az emberek, de továbbra is fogadjuk a gépeket, nincs karantén, így szinte biztos, hogy két héten belül itt a vírus és akkor annyi nekünk, ezektől a tehetetlen, inkompetens bandától aztán megdögölhetünk.

Nagyon gyakran halálos a kór, annyira legyengül a beteg, szinte azonnal, hogy kiszárad, mert semmi nem marad meg benne, vagy megfullad, mert még köhögni sem tud.

Szerintem két hét múlva karanténban lesz Budapest, meg egy csomó nagyváros.

2020. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon még nem találtak koronavírussal fertőzött beteget, sőt még a velünk határos országokban sem. Kínán kívül még nem volt halálos áldozata a vírusnak, sőt Kínán belül is csak ott, ahonnan kiindult, mivel a kórházak nagyon durván túlzsúfoltak lettek és egyszerűen nincs sem idő, sem munkaerő, aki megfelelően el tudná látni a betegeket. Arra sincs idejük, hogy a hullákat elszállítják, állítólag ott fekszenek a kórházi folyosókon letakarva. Megfelelő orvosi ellátás mellett csekély az esélye, hogy valaki belehaljon.
2020. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
36%

Egy túrót!

Lappangási időről még nem hallottál?

Hogyne lenne már itt a járvány, vajon mi kivételek vagyunk?

Csak még lappang, de közben fertőz ezerrel, ha már megbetegedés is lesz, akkor mellette egy csomó fertőzött, akik még nem tudnak róla és közben fertőznek ők is.

Dumával ugyan meg nem lehet állítani a világjárványt, vagy reménykedéssel, mert ez korunk pestise már sajnos.

Mindenhol egy csomó korlátozást vezetnek be, menj fel az Euronewsra, reggeltől estig ezt nyomatják.

2020. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
:(
2020. jan. 30. 12:07
 25/41 anonim ***** válasza:
67%

Éjjen Éjjen !!


Nem kell Mennünk Dolgozni !!


Megyünk a bóótba,,veszünk sört,bort,meg cigit azt mehet a buli..

2020. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
10%
Igaza van a srácnak, híradóban is kiadták hogy koronát diagnosztizáltak budapesten..
2020. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

#26

Ne terjessz álhíreket.

2020. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
19%

Majd nem lesz ilyen jókedved, ha elkap a gépszíj.

Úgy legyengülsz, hogy köhögni sem tudsz, így saját taknyodba fulladsz, aztán az állandó hasmenéstől, mert egyfolytában fosol az ágyban, mert moccanni sem bírsz, teljesen kiszáradsz, mert a víz sem marad meg benned, végül heveny veseelégtelenség végez veled, ha ennyi nem lenne elég, ami ráadásul még pokolian fáj is, bár ilyenkor többnyire már eszméletlenek a haldoklók, de nem mindenki és nem állandóan.

2020. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
73%

Jézusom.

Azta miket művel ez a vírus.

Akkor már holnap le is számolok melóba,kiélvezem az életet míg lehet..

Mi lesz azzal a szerencsétlen lottó nyertessel is,aki tavaly elvitte az euro jackpotot.??

Há nem fogja tudni elkőlteni a pénzét !

Meg kell kérni,hogy ossza már szét ,de gyorsan!!

2020. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
62%

Nem pánikolok, mert nem tudok ellene semmit se tenni.

Anyukám viszont teljesen pánik beteg (mi Németországban élünk és pár száz km-re tőlünk vannak betegek), és beszerzett egy rakat fertőtlenítőt. Maszkot is beszerzett volna de fel voltak vásárolva.


Szerintem joggal tartasz a betegségtől. A hírek összevissza közlik a dolgokat, remdszeresen úgy beszélnek róla mintha egy sima megfázás lenne holott amint érszreveszik karanténozzák.


Nem hinném hogy az emberiségre veszélyt jelent, de attól még örülnék ha minnél hamarabb megakadályozhatnánk a terjedését.

2020. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!