Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ráz a hideg lehet koronavíruso...

Ráz a hideg lehet koronavírusom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég náthás voltam és azóta köhögök még szakadozik fel lázam nem volt most sincs lázam és meghallgatták tüdőm tiszta, fül orr gégészhez is elmentem és ott is megnézték fülem orrom gégém minden oké de ma fáradtabb vagyok és fázok mivan ha koronavírus? Alapból rettegek miatta és egyre jobban félek ..hipochonder és pánikbeteg is vagyok halálfélelemmel


2020. febr. 1. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi magyar vírushelyzetet tekintve egy influenzának jóval nagyobb az esélye.
2020. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Voltál Kínában???

Amúgy örülj neki, ha tényleg koronavírus, híres leszel: te leszel az első koronavírusos az országban :)

2020. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kösz szépen...nem voltam.
2020. febr. 1. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Agybajod van, nem koronavírusod... OMG
2020. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:( én félek lehet elmegyek pszichológushoz
2020. febr. 1. 15:54
 6/13 anonim ***** válasza:

"én félek lehet elmegyek pszichológushoz"


Folyamatosan nézd a testhőmérsékleted, egyél sok gyümölcsöt...ha nem javul akkor 2 nap múlva azért menj el újra orvoshoz hogy megnyugodj

2020. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben :/
2020. febr. 1. 16:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Két napja jelentették be, hogy hivatalosan is influenzajárvány van Magyarországon. Ha nem jártál Kínában, és nem is találkoztál közvetlenül kínaival, akkor elég csekély az esélye, hogy koronavírust kaptad el.

Szimpla megfázásról van szó esetedben, nyugodj meg. Ha nem múlnak a tünetek, akkor mindenképp menj orvoshoz.

2020. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

"én félek lehet elmegyek pszichológushoz"


Hogy aztán is pszichológus is beteg legyen?

2020. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
.... -,-
2020. febr. 1. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!