Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ráz a hideg lehet koronavíruso...

Ráz a hideg lehet koronavírusom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég náthás voltam és azóta köhögök még szakadozik fel lázam nem volt most sincs lázam és meghallgatták tüdőm tiszta, fül orr gégészhez is elmentem és ott is megnézték fülem orrom gégém minden oké de ma fáradtabb vagyok és fázok mivan ha koronavírus? Alapból rettegek miatta és egyre jobban félek ..hipochonder és pánikbeteg is vagyok halálfélelemmel


2020. febr. 1. 15:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8-s

" Ha nem jártál Kínában, és nem is találkoztál közvetlenül kínaival, akkor elég csekély az esélye, hogy koronavírust kaptad el."


nem csak a Kínai mennek-jönnek Kínába. Csak szolók.

2020. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tfh azt kaptad el. Na és akkor mivan? Nem halálos betegség azok halnak csak bele akik egy tüdőgyulladásba, influenzába is. Egy erős immunrendszerrel rendelkező felnőttet maximum ágynak dönt egy időre de semmi egyéb nem történik.
2020. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Édes jó istenem akadjatok mar le errol a korona szarrol nyugodj meg kerdezo kozonseges natha es ennyi tömd magadba full a vitaminokat c vitamin 1000mg stb es kutya bajod lesz.
2020. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!