Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemi gond és hipochondria?

Nemi gond és hipochondria?

Figyelt kérdés

Belementem egy alkalmi lehetőségbe egy alkalmi nőszeméllyel, de már bánom. Egyrészt első alkalom volt meg is szívtam, mert összeszedtem egy csodás húgyúti fertőzést ezáltal. Másrészt hipochonder tüneteim is vannak. Védekeztünk, de már egy csomó elmélet végigment a fejemben, meg szűrésre is menni fogok jövőhéten, mert addig úgyse nyugszok. Ezzel kapcsolatba végigolvastam egy csomó cikket mazochista módra.. 3 hete történt mindez, volt itt már nemi gondozó, urológia meg ami kell. Kenőccsel kezelem magamat addig is amit felírtak egy hétig, de a mintavételre meg a vizelet laborra várok még az eredmény miatt, hogy megkaphassam a célzott kezelést és rendbe jöjjek... (De ez még sajna 1-2 hét) Szakorvosom szerint nincs nemi betegségem és meg is nyugtatott, hogy nincs komoly bajom, így egy kicsit megnyugodtam. De egy minimálisan akkor is szorongok, hőemelkedésem is van, izzadok az idegtől néha, olykor meg fáradékonyságot is megfigyeltem magamon. Aztán hétfőn megyek vérvételre is, pedig tudom hogy lehetetlen, ha gumiban történt, de ez kevés vigasz rá, csak ha a kezemben lesz az eredmény. Így most egy jó ideig önmegtartóztatni akarok meg amúgy se úgy történt ahogy elterveztem.

Bár most koronavírus dilemma van ezerrel, de most ettől meg pont nem félek érdekes módon. De a halálos nemi betegségek előbb visznek sírba..



2020. febr. 1. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés igazából?


Amúgy igen, ez hipochondria, amikor van millió kivizsgálás, normális eredményekkel, van kezelés, az orvos elmondta, hogy mi van, és még mindig a Dr. Google, meg a kattogás az, ami történik.


Pszichológus szakterülete a hipochondria.


Amúgy ha az AIDS-től félsz, akkor nyugodj meg, annak a tünetmentes lappangási ideje 3-8 év, de még 10-15 évet is írnak több helyen. Csak hogy fokozzuk a hipochondria rodeót.

2020. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta elmentem szűrésekre és negatív lett :D Máskor elővigyázatosabb leszek. De azért még a nemi betegségektől tartok. Na mindegy most úgy is itt a koronavírus!
2020. febr. 27. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!