Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkasi fájdalom bal oldalalt?

Mellkasi fájdalom bal oldalalt?

Figyelt kérdés

Már közel egy éve érzek szúró jellegű fájdalmat a mellkasom balközép oldalán, mintha valami be szorult volna oda, folyamatosan feszít, szúr, néha megszűnik, de reggel és éjszaka éjszaka, vagy hirtelen mozdulat hatására erősebben érezhető, nagyon zavar.

Valakinek hasonló tapasztalata volt már? Ha igen, akkor bevált valami hatásos módszer amitől elmúlt ?

Voltam orvosnál Magyarországon is Ausztriában is, mindkét helyen azt mondták, nem valószínű, hogy a tüdőmnek bármi köze lenne hozzá, csináltak szűrést is, vettek vért is, semmit sem találtak, javasolták, hogy szedjek rá Ibuprophent, de ez sajnos csak átmeneti megoldásnak jó.


2020. febr. 5. 06:58
 1/3 A kérdező kommentje:

*oldalt

Nem tudom, hogy sikerült az utazás témába sorolnom ezt a kérdést.

Elnézést, korán van még.

2020. febr. 5. 07:01
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is nagyon fontos lenne egy szív vizsgálat, bármi mellkasi fájdalomnál azzal szoktak kezdeni, egy EKG-val kiszúrni a szív problémát.


Amit gondolok, ez a nyak és mellkasi gerincböl jön. Valahol van egy idegbecsipödésed, vagy idegletapadásod. Ez eleht a nyaktól vállakig, és a hátadnál bárhol. Kérdés, ha sokat mozogsz, ha elkezdesz körözni a válladdal akkor jobb lesz vagy rosszabb?


Nekem is volt, egy orvos feloldotta a becsipödést, majd kemény testartás váltás, munkámba megnéztem miért lehet.

Sok embernek a telefon nyomkodástól is van, mert folyamatosan a fej lefele hajlik.

2020. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták. Valahol idegbecsípődés van. Nekem a hátamban volt, de sokszor olyan érzés volt mintha a tüdőm fájna. Nem kínlódtam vele, de mindig éreztem azt a tompa fájdalmat. Voltak napok amikor nagyon fájt, ilyenkor fájdalomcsillapító, de ha "laza" volt akkor is sajgott. Nekem sem találtak semmit. Én is voltam dokinál Magyarországon és Angliában is. HAsonló választ kaptam. Egészséges, szedjen paracetamolt ha fáj.

Én végül elmentem egy nagyon jó masszőrhőz. Végül a rendszeres masszás hozott helyre. Azóta nem fáj.

Szerintem egy próbát neked is megér.

2020. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!