Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba utazok párommal...

Görögországba utazok párommal szeptember végén. Milyen gyógyszereket vigyünk magunkkal? Gondolok itt pl az algopirinre ami láz és fájdalom csillapítóként használ.

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek ezt annyira túldrámázni? Pont ilyenek kellenek. Fájdalom csillapító, lázcsillapító. Ha hasmenésesek vagytok, akkor arra is valamit, ragtapasz, meg ha nagyon parázol akkor kalcium pezsgőtablettát. Ja és persze napolaj és napozás utánit is, hátha leégtek.
2013. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem drámázom túl csak előrelátó vagyok.. Itt gyk-n valamikor olvastam egy válaszolótól hogy néhány gyógyszert érdemes vinni, leírta azt is hogy mire. De azt nem találtam meg jelenleg ezért gondoltam inkább felteszem kérdésnek.
2013. aug. 11. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit túldrámázod. Te tudod mi kell neked. Vigyél olyan gyógyszert amit gyakran használsz, illetve készülj fel tippikus utazáskor használatos dolgokra (nekem általában kell napozás után aloe vera gél, illetve nekem telemegy a fülem mindig vízzel, így szoktam vinni sprayt ami segít ilyenkor). Egyébként meg sok helyen jártam és mindig sikerült még külföldön is találni gyógyszertárat, mert mindenre nem lehet felkészülni. (Én pl. fázatam már meg 35 fokos melegben, a légkondi miatt, na arra nem volt gyógyszerem, de simán tudtam venni kint is).
2013. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kint nem nagyon szeretnék gyógyszerre költeni ezért gondoltam megveszem itt a környéken és elviszem. Egyébként mik a tapasztalatod arról hogy vannak-e szúnyogok, érdemes-e vinni szúnyogriasztót?
2013. aug. 11. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi Korfun használtunk.
2013. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi Paraliara megyünk.
2013. aug. 11. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!