Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arc bénulás. Mi lehet az ok?...

Arc bénulás. Mi lehet az ok? A többi lent👇

Figyelt kérdés

Több mint egy éve lebenúlt az arcom egyik fele. Kb 4 hét alatt helyre jött annyira, hogy alig észrevehető a külömbség. Sajnos fenn maradt egy erős lüktető néha égő fájdalom, ami a tarkomtól a homlokom felé irányul, az arcomba is. Valamit ezen a felemen időnként látászavart is észlelek, ami egy erősebb szédülés után pár óráig tart.


Többször blokál az arcomnak ez a fele és többször is előfordúl, hogy nem tudom telyesen becsukni a szemem, ugyancsak ezen a felén.


Voltam Mr vizsgálaton, eegn általános laborba, konzultáltam több orvossal is egyelőre nem kapjuk az okot és már azt érzem nem is vesznek komolyan.



Volt valakinek hasonló tapasztalata? Segíthet, minden apró információ a témával kapcsolatban.



2020. febr. 6. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! MRI-n mit néztek? Neurologusnal voltál?
2020. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az agyat, az arcideget csigolyák közti távolságot a fokakat, erre emlékszem, amiről a doki beszélt. Igen neurológus is nézte a felvételt.
2020. febr. 7. 08:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Lyme teszt is volt?
2020. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában valami agyi dolog miatt szokott lebénulni. Stroke vagy komoly fertőzés.
2020. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A lyme tesztre most várok még egy hét kb.


Köszönöm szépen a tippeket 🙏

2020. febr. 11. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!