Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet valami komoly idegren...

Ez lehet valami komoly idegrendszeri betegség?

Figyelt kérdés

Erősen szorongó és hipochonder vagyok, és folyamatosan a testem figyelem, ezt talán fontos leszögezni az elején.

2 napja, mintha a jobb felem el lenne nehezülve. Terhelésre nem fárad el gyorsabban a jobb kezem (jobb kezes vagyok), de mintha fájnának a terhelt izmok és enyhe melegség lenne a jobb oldalamnál, hol itt, hol ott.

Mintha a mutatóujjam néha bebizseregne, de nem úgy, mintha hangyák mászkálnának rajta, hanem ilyen tök furán. Olvastam pár napja a sclerosis multiplexről, azóta nagyon félek, hogy az a bajom, illetve rögtön az jutott eszembe, hogy le fog bénulni a jobb oldalam vagy a karom. Van napszak, amikor nem érzem ezeket a tüneteket



2019. júl. 23. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad saját magadnak. Hipochonder vagy beképzeled. Felejtsd el nincs semmi bajod. Menj el orvoshoz.
2019. júl. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Pszichiátriára van időpontom csütörtökre, ha arra gondolsz.

Az elmúlt 4 hónapban volt már csomó "betegségem", mind úgy múlt el, hogy jött helyette más... reflux-szerű tünetektől a lépfájdalomig, szívproblémán át...

Félek, hogy azt mondja, tovább kell mennem a sokadik kivizsgálásra is, mondjuk neurológiára... :(

2019. júl. 23. 01:49
 3/14 A kérdező kommentje:
Illetve félek, hogy ilyen tüneteket már nem tudok beképzelni és valódi, súlyoz betegséget jelez (ami sokára fog kiderülni, aug 13-ra van időpontom neurológiára).
2019. júl. 23. 01:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló volt, minden vizsgálat ellenére éreztem mindent.

Aztàn rosszabb lett és rosszabb lett.

Besárgultam, vöröses vizelet majd minden reggel, stb.

Állandóan fájt a hátam közepe, alja, meg még egy tucatnyi tünetem volt.


Már a legrosszabbra készültem, aztàn volt egy hét míg teljesen belemerülten a netbe, és azt vettem èszre hogy hétvégére elmúlt minden.

Azóta több mint egy év tellt el, igaz a szorongós beképzelős résszel még küzdök nèha, de alapjaiban nincs semmi bajom.

2019. júl. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
^ ^ Diló gyerek leállítja a máját pszichológiai alapon azt csodás gyógyuláson megy keresztül
2019. júl. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ez nem komoly neurológiai betegség. Ez sima hipochondria. A pszichiáter segíteni fog. Addig is jó tanács, hogy ne bújd a netet. Rengeteg betegség van, amit a sajátodnak fogsz vélni, ha beleakadsz.
2019. júl. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Hipochonder voltam. Volt 2 súlyos igazi infarktusom, majdnem bele is haltam. De láss csodát, elmúlt a hipochondriám. Miért? Mert rájöttem, hogy nincs idő képzelt betegségekre, jönnek az igazi betegségek is.
2019. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát ezzel megnyugtattál, utolsó :D
2019. júl. 23. 14:20
 9/14 anonim ***** válasza:
7#es azt nem írtad le, hogy hány évesen kaptál szívrohamot 2x. Gondolom nem 20 éves vagy... Ezeket jó lenne közölni.
2019. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tüneteim vannak. És is félek. Majd írd meg mi lett. Nekm mindkét kezem olyan furán merev. Meg a labambam bizsereg valami mintha egy mobil lenne. És leejtek dolgokat időnként. Panikos vsgyok meg szorongok de ilyesmi nem vilt korábban. Ijesztő.
2019. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!