Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha az antibiotikumra az van...

Ha az antibiotikumra az van írva hogy 50 kg testsúly alatt nem szedhető akkor nem szedhetem be?

Figyelt kérdés
Ma írt fel a bőrgyógyászom doxycyclin-t mert pattanásod vagyok, az előbb olvastam a papírján hogy 50 kg alatt nem szedhető én viszont 41 kg vagyok. Mi baj lehet belőle ha beszedem?
2020. febr. 12. 21:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Pattanásos *
2020. febr. 12. 21:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beszeheted .
2020. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Én nem szedtem még ilyesmit, de néhány gyógyszernél pl. hasfogó, hashajtó, fájdalomcsillapító fel van tüntetve hogy 50 kiló alatt más az adag. 45 kg vagyok, korábban kevesebb voltam és mindig az 50 kg alatti adagot vettem be. Ha az lenne odaírva hogy nem szedhetem, rákérdeznék a dokinál mert lehet hogy arra utal a tájékoztató, hogy gyereknek nem adható, de az is lehet hogy egy 50 kiló alatti testnek túl nagy adag hatóanyagot tartalmaz.
2020. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!