Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Titeket kiír a háziorvostok,...

Titeket kiír a háziorvostok, ha nagyon beteg?

Figyelt kérdés

Múlt héten 2 nap bírzam bemenni, a második nap, majdnem az utcán ájultam el, még gyógyszerekkel is. Tüneteim: tosszullét, magas láz, émelygés, torokfájás, nagyon durva hasmenés, gyengeség, izomfájdalom.


Nem ít ki, csaknaznapra adott papírt, azt mondta nem látja, hogy beteg lennék, a torkom is csak piros, nem gennyes... Szerinte csak szimulálok.


De ugyanezt csinláta 3.éve is, azóta nem jártam nála. Konkrétan akkor napok óta tartó hányással, rosszulléttel, 40 fokos lázzal mentem oda.


De középsulis koromban sem írt ki soha, volt, hogy hazaküldtek az iskolából, mert a láztól csak a poadon tudt feküdni, megmozdulni alig, de könyörögni kellett, hogy ki>rjon, meg mondta, hogy szerinte csak nem akrok iskolába járni, meg menjek pszichológushoz, meg biztos az a bajom.


Mintadiál voltam, meg előtte is csak akkor vittek el orvoshoz, ha nagy bajom volt.


De kibírom inkább gxógyszerrel, ameddig lehet. Mikor a nyilvnáos wc-n töltesz el órákat és majdnem összeesel az utcám, bátorkodtam elmenni. Az ilyennek sosem tudsz elég betegnek lenni?


Belegondolva, most megy ez a koronavírus, az ilyen simán hazazavarna vele, nem hogy kórház, meg karantén. Szarik bele, felőle meg is hallhatsz.


2020. febr. 24. 18:36
1 2
 11/11 anonim válasza:
Az elején egyik szot kijavitottad. Viszont az egész hibás. Csillagozhatnad az egészet. Most Vagy annyira beteg vagy,hogy irni sem tudsz ,vagy pedig direkt így írtál mintha azt akarnád mutatni milyen beteg vagy "alig látsz " nekem is volt 40 fokos lázam . Legyengültem. El ájultam. De irni mindig tudtam. Amúgy válts orvost és meg van oldva . Bocs az offert. :)
2020. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!