Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 éve nem voltam beteg (se...

4 éve nem voltam beteg (se lázas se semmi) ez mennyire átlagos?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, tavaly októberben még egy kislányom is született (talán egyszer a gyermekágy alatt belázasodtam egyszer) de azt egy visszamaradt magzatburok okzhatta(még jó hogy még vizsgáltak és így hazaengedtek..) na a lényeg nem voltam lázas 4 éve, utoljára 2016-ban voltam lázas,talán hasmenésem volt egyszer azóta, de az is átment 1 nap alatt rajtam, amúgy mikor lázas is voltam rajtam minden betegség átment 1 nap alatt és másnap már jól voltam. Pedig nem szedek plusz vitaminokat annyira nem is érkezem profin.
2020. febr. 27. 12:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk soha nem hiányoztam a suliból sem mert mindig meg az influenza szezonban is talpon maradtam, emlékszem volt olyan alsó an hogy 7-en maradtunk az osztályban mert mindenki influenzás volt.
2020. febr. 27. 12:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez a normális. Remélem most nem kiabáltad el. :-)
2020. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon pont, hogy ez a normális.
2020. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idén ősszel 16 év után először mentem orvoshoz, kullancs okozta Lyme-kór miatt. 16 éve nem voltam beteg. Jó, szültem többször, szűrővizsgálatokra elmentem, de beteg nem voltam.
2020. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!