Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Átlagos tinédzserek (nem úgy...

Átlagos tinédzserek (nem úgy értem az átlagosat, hanem arra, hogy nem diétázik vagy nem beteg), ti mennyit szoktatok enni egy csokiból vagy mennyi csokit vagy édességet esztek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csokiból betolom az egész táblát, ha van, de általában havonta eszem egyet-kettőt legfeljebb.


Szerintem sörtől többet híztam, mint édességtől. :D

2015. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyet értek az elsővel, én sem fogalmazhattam volna meg jobban :)
2015. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Évente egyszer-kétszer miku környékén.
2015. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha van otthon naponta többször is eszek 4 kockát, meg olyan 8 szemet ha ilyen csokival bevont mag vagy m&m's / smarties.

Nagy csomagolásban ilyen mini snickersből is meg szoktam enni 1-2 naponta egyet vagy kettőt. (Ha van otthon, ami 2-3 havonta van.)


Húsvétkor, mikuláskor, karácsonykor még többet.


Ez gáz? :D


17/L

2015. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Szerintem nem gáz, hanem lenyűgöző. A legtöbben (10-ből 9-en) nem tudnak megállni pár kocka csokinál vagy szem cukornál. Ezzel én is így vagyok, kb. havonta egyszer kapok/eszem csokit, de akkor együltő helyemben elfogyasztok egy táblával, akár olyan nagyobbat is, ami 300 grammos.
2015. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát.. valószínűleg én is így tennék, ha nem kéne a többieknek hagyni. :D
2015. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!