Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet mindig lágy a...

Mitől lehet mindig lágy a székletem? 30 éves vagyok, de szerintem az elmúlt 5 évbe nem volt normális kemény székletem, általában lepény, vagy ilyen kolbász alakú, de puha kinézetű. Bocsi a bizarr kérdés miatt

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj néhány hétig csak laktózmentes tejtermékekeket fogyasztani. Ha nem segít, akkor hagyd el a tejtermékeket 1-2 hétre. Ha akkor se javul, irány a gasztroenterológus.
2020. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Több mint 1 éve diétázok a tejre.
2020. jan. 19. 11:39
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos tejallergiám van, de a diéta óta nem jött helyre. Javult valamennyit, de nem teljesen. Ráadásul mostanában fura nyomás érzés van a belembe. Az mitől lehet?
2020. jan. 19. 11:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Reggelire rozskenyér pirítósnak ,ha bírod a fokhagymát tegyél rá. Ebédre főzelékek bab borsó krumpli amit bírsz és szeretsz.Banán Alma körte Rost és rost , Főt krumpli héjában főzve,Ha szereted az ét csokit egy tábla is mehet .Ígyál sok vizet,húst hanyagold ,egyszerű rostos ételeket egyél Kerülj minden kész ételt. Sokszor keveset Egy két hét ,kb .Wc papírt el is felejtheted nem kell törölgetni ,és néha meg kell lökni wc kefével hogy a víz levigye majd . Mert akkora lesz és stabil,hogy meglepődsz majd ez hol jött ki.
2020. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
És ami még lényeges ,sok mozgás gyaloglás pl napi 40 perc elég,de az minimum.Mozgás nélkül nincs jó emésztés.
2020. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok élelmiszer tartalmaz nyomokban tejfehérjét. El kell olvasni a címkéket.
2020. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Birom a nyomokbanost. Azt szoktam enni. Viszont hisztamin intoleranciam van még mellé, szóval amiatt is kizárva sokminden. Köszönöm a tanácsokat
2020. jan. 21. 21:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült mi okozta neked?
2020. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos nem. Vagyis gondolom a tejallergia a fő gond. Azután reggelente zabpelyhet ettem, normális lett a széklet, de mióta nem eszem, azóta ismét lepényes a széklet
2020. júl. 1. 22:56
 10/16 anonim ***** válasza:

Ahj szegényem.. Voltál ezzel házidokinál/gasztrósnál?

Hasonló, de mondatni mégis fura helyzetben járok azért írtam.. csak nálam pár hete van ez és nem minden nap. Ma megyek időpontra. Én étel intoleranciára gyanakszom, azon belül is gluténra, már aftám is lett..

2020. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!