Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy 22 évesen sosem volt még barátom, mert szigorúak a szüleim?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 16:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Koltozz el, vagy egyedül vagy valakivel albérletbe. Már most kész vagy mi lesz itt később? Hidd el hamarosan találnak neked egy szerintük jó férj jelöltet, kitalalhatod h micsoda férfi lesz. Nem normális, ezt kB 16-18eves korodban szépen lassan el kelett volna hagyniuk ezt a viselkedést. De sajnos befolyásolták és el nyomták, ez csak rosszabb lesz.
2020. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én segítséget kérnék. Vannak pl. segítségkérő vonalak.
2020. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem egyik kolléganőjének voltak ilyen szülei. Maguk mellett tartották, mindenkitől elmarták, csak dolgozni járhatott el. Amikor a szülei öregek és betegek lettek, munka után ápolta őket, ebből állt az élete. Mára már 50 éves is elmúlt, vénlány lett. Ha magadnak nem ilyen sorsot akarsz, lépj le még idejében. Én egy EU országbeli munkavállalást javasolnék, a kinti címedet és telefonszámodat pedig semmilyen körülmények között ne áruld el a szüleidnek. Keress titokban egy munkaközvetítőt, vagy magad nézelődj külföldi állások után a neten. Egy napon lépj le titokban, magad után egy levelet hagyva. A mobiltelefonodban cseréld ki a SIM kártyát. Mivel jogilag felnőtt vagy, semmit nem tudnak tenni, nem fognak tudni utánad nyúlni. Radikális megoldásnak tűnik, de néha ilyenhez kell folyamodni annak, aki nem akarja ketrecbe zárva leélni az életét.
2020. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hívtam a vonalakat, a napokban is, de elbagatelizálták és érdemi tanácsot, segítséget nem kaptam. De ez tanúsíthatom, hogy csak egyre rosszabb lesz.
2020. febr. 19. 17:41
 15/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, az lett volna a megoldás, mert ez az iskola is... Nem értik, hogy nem ez én hibám, meg nem emgy, nem érdekel.
2020. febr. 19. 17:48
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Lépj le valakivel, lehetőleg másik országba.

22 évesen ez elég nevetséges.

2020. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Béna vagy. Anyámék engem is nagyon szigorúan neveltek, soha semmit nem csinálhattam, mindenért engedélyt kellett kérnem, mindig "jól" kellett viselkednem, ennek ellenére is mindig "rossz gyerek" voltam. Szerintük. Aztán gimi közepe felé elkezdett lazulni a gyeplő, pontosabban én kezdtem el leszarni őket valamilyen szinten. Voltak szabályok amiket betartottam és onnantól kezdve szabad voltam, én dönthettem VISZONT a felelősség is az enyém lett! Szerintem neked is ez a bajod. Tanulj meg felelősséget vállalni, és ennyi idősen függetlenedj a szüleidtől. Nem vagy már gyerek. Nagyon régóta nem!
2020. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Sajnos gimi vége felé csak eldurvult a helyzet, majd egyetemen meg végképp... Verések, fenyegetések stb., csak egyre rosszabb lett...
2020. febr. 19. 19:03
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy vernek meg fenyegetnek? Ugye tudod hogy ezért feljelentheted őket? Nem felelnek érted!!! Felnőtt vagy! Éld az életed és szhard őket telibe. Vállalj munkát, költözz el! Mindig van megoldás.
2020. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nezd engem is bantalmaztak a szuleim. Egy ido utan mar nem fizikailag mert csak anyam maradt, neki meg elkaptam neha a csuklojat. Attol meg feltem tole, mert anyagilag ki voltam neki szolgaltatva es folyamatosan kritizalt igy nulla volt az onbecsulesem. En annyit tettem volna amit korabban is terveztem hogy hamarabb tavolsagot teszek kozenk. Ha fontos nekik az iskola, vesd fel nekik az Erasmust vagy hogy kimennel mondjuk a nyaron dolgozni külföldre. Ha van egy kis tavolsag koztetek az sokat segit, en külföldről mar azzal a tervvel jottem haza hogy ha torik ha szakad elkoltozok otthonrol. El is koltoztem, anyam sokaig ellenállt, vegul vele együtt kerestem lakast. Most kulfoldon elek,egyedul, vagy hat 2 ismeros van kint illetve a parom. Viszonylagos anyagi fuggetlensegben. Ne odazd el, kulonben annal kiszolgáltatobb leszel es annal nehezebb lesz szabadulni.
2020. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!