Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lètezhet hogy valamilyen agyi...

Lètezhet hogy valamilyen agyi problémám van?

Figyelt kérdés
Volt egy stresszesebb munkahelyi időszakom- ki is léptem onnan- ahol kimerültek a tartalekaim (remegő szemhely fejfájás stb) hazidokim mondta hogy szedjek vitamint magne B6 stb és tökéletesen helyre álltak ezek a dolgok. Viszont mostanság észreveszem magamon hogy sok mindent elfelejtek pl: bemegyek a spejzba “miért is jöttem ?” Beszélek telefonon elkalandozok “hol is hagytam abba a történetet ?” Ezen felul előfordul hogy a homlokomba főképp ha ráncolom belenyilal a fájdalom.A hazidokim elküldött laborra : tökéletes.. szemeszet: szemfenék : nagyon szèp... és csinált általános neurologiai vizsgálatot reflex kalapács stb és minden ok volt.. ezek kimutatták volna ha bármi komoly gond van? Köszönöm
2020. márc. 1. 17:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy 28/L
2020. márc. 1. 17:56
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nincs semmi agyi problémád, csak kimerültél. Most nem írom le az összes praktikát, ezek bárhol elolvashatóak.
2020. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezhet, de ha megvizsgáltak, akkor majdnem 0 az esély. Ez inkább tipukus kimerültségenk, vagy kiégési tüneteknek látszik. Sokat kell pihenni, nagyon-nagyon sokat, mert a pszichés kimerültség nem múlik el attól, hogy egy.két napig jobbakat alszol és kicsit többet.
2020. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem neurológus vizsgált, létezhet.

De inkább csak a stressz, és fáradtság lehet az oka.

A vitaminokat ne csak gyógyszerként szedd, hanem sok gyümölcsöt és zöldséget egyél, és pihenj minnél többet (ágynyugalom). Nézz egy filmet (az ágyból), halgass zenét, olvass, a lényeg hogy kikapcsolódj.

Egy-két hét alatt javulni fogsz

2020. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A finomabb mentális, érzelmi stb. eltérések nem mutathatók ki semmiféle vizsgálattal. Amit említettél, azok olyan agyi elkalandozások, amelyek bármely életkorban előfordulnak.Ha az ember nem koncentrál erősen a lényegre, márpedig ez bármilyen elengedettebb, lazább állapotban előfordulhat.
2020. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam öt éves korom óta ez van, és már nyugdíjas vagyok, de sem nem javult, sem nem romlik. Már megszoktam, csak kicsit fárasztó tud lenni.
2020. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!