Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pestiek holnaptól felveszitek...

Pestiek holnaptól felveszitek a maszkot a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 22:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én rendeltem netröl,remelm nem valami gagyi lesz,én hordani fogom
2020. márc. 5. 22:03
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Elrepülök olaszországi átszállással Kínába, majd vissza, oszt jól szétfertőzök nindenkit.
2020. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
A maszkot annak kell felvenni, aki fertőzött, hogy ne adja tovább. Te ugyanúgy elkapod maszkban. Csak úgy mondom
2020. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemedet véded, maszkot használsz, és tartod a távolságot kicsi az esély, hogy elkapd. Aki beteg, nem maszkot kell hordani, hanem elzárnia magát, aztán a hatóságot értesíteni.
2020. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azért nehogy megmagyarázd ha maszk van az arcomon nem ved semmit sem?

Én nem vagyok beteg,a sok betegtől akarom en megvedeni magam,mert ugye már Pesten már 1csomo ember elkaphatta!

2020. márc. 5. 22:28
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod hogy nem vagy beteg? ;) 2 hét a lappangási idő és nem mindenkinél mutatkozik tünet.
2020. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nem véd semmit. Aztán fogdosol mindent össze és nyúlsz az arcoshoz levenni a maszkot... Felesleges ez a hiszti.
2020. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Nekünk erős az immunrendszerünk, úgyhogy nem érdekek minket, max megfertőzünk téged is, te nyápic! :D
2020. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A maszk nem 100% de jobb mint semmi, mert nem mindegy a vírusmennyiség. Ugyanakkor ha elkapod annak is kisebb az esélye, hogy másokat megfertőzöl. Persze a legfontosabb, hogy a maszkhoz kézzel nem nyúlni, legjobb ha kézmosás után teszed fel, és szintén úgy veszed le.
2020. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Milyen maszkról beszélünk egyáltalán? A sebészmaszk nem védi a viselőjét.
2020. márc. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!