Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az előbb majdnem elájultam,...

Az előbb majdnem elájultam, annyira rosszul vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész család veteg, 2 hete voltam influenzás...


Köhögök, fáj a torkom, rekedt vagyok, tüsszögök, folyik az orrom, fáj a hasam és hasmenésem van, görcsöl a gyomrom. Plusz az iszonyú fejfájás, hányinger, meg gyengeség, szédelgek, rosszul vagyok, összeesnél, ha nem feküdnék.


Mit lehet tenni? Vicc, hogy egyikből ki, másikba be. Azt hittem, mentő visz el, ráz a hideg is, de ez az ájulásérzet, fejfájás, nem tudom, mi.


2020. márc. 6. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd ki az ügyeletet.
2020. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és mégis gyakorizol, ahelyett, hogy két takaró alatt aludnál...
2020. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fekszem, de aludni nem tudok, fáj a hasam, gányingerem can, émelygek.
2020. márc. 6. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Forumozzal. Az a legjobb gyogymod.
2020. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs más... Nem sürgős, de nagyon rosszul vagyok. Nem influenza az tuti... Akkor nem volt tüsszögés, meg magas lázam volt...


Szörnyű, épphogy meggyógyultam...

2020. márc. 6. 22:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Halljátok, ez egyre rosszabb, ma egész nap hánytam, meg hasmenésem volt, brutális, meg fáj a torkom erre megjaptam, hogy "csak azért vagy beteg, mert fel kellett volna öltözni". Miközben anyám nem képes még csak kezet sem mosni...
2020. márc. 7. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye élsz azóta még, kérdező? Nem lehet, hogy koronás voltál, de komolyan?
2020. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!