Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás elhúzódhat 1...

Vakbélgyulladás elhúzódhat 1 hétnél tovább?

Figyelt kérdés
Van olyanra esély, hogy így "lappang"? Eddig én mindenkitől azt hallottam gyors lefolyású, hirtelen betegség. Csak mert másfél hete szurkálódok enyhén alul, múlthéten rosszabb volt, akkor sétálásra is éreztem, mára tompább, de tuti nem rosszabb. Amúgy lány vagyok, 17 éves és mikor elkezdődött ez az érzés épp peteérésem volt. De az elhúzódhat eddig? Márhogy az érzés.

2020. márc. 6. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Fel is fázhattál. Lehet enyhe petefészek gyulladás. Ez nem vakbélgyulladás.
2020. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj hát én nagyon remélem igazad van! Már tiszta stresszben vagyok, hétfőn megyek magánhoz vérvételért.

Megfázáshoz nem feltétlenül társulna a gyakori pisilés? Mert pisilni nem nagyon járok sokszor.. Amúgy csak tompán érezni, illetve ha megnyomom, de nem nagyon nyomogatom inkább mert alapból nem fáj. Ha túloldalon nyomom, nem érezni. Lábat tudok emelni.

2020. márc. 7. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!