Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Uristen nagyon félek, lehet...

Uristen nagyon félek, lehet vakbél?

Figyelt kérdés

Hello

Múlt héten kezdődött egy jobb oldali lágyéki szurkálással ami csak mozgásra jött elő. Peteérésnél jártam, akkor ez tipikus tünet ez nyugtatott meg. Hétvégére már sokat enyhült az érzékenység, mozgásra sem olyan rossz. De viszont nem múlt el. Én meg már össze vissza parázom. (diák vagyok, otthoni a házidokim vidéken) Viszont szinte csak nyomásra érzek szúrást, a csípőtől beljebb lent, lágyékban. Ha bal oldalt nyomok nem fáj, képes vagyok fekve lábat emelni. Tegnap este mértük hőmet, 36,5.


hétfő magánba vérvétel. Szerintetek?



2020. márc. 7. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem vakbélgyulladás.
2020. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A nyomásérzékeny rész mi másra utalhat még? Gondolom azért a vérkép nem árt.
2020. márc. 7. 08:02
 3/11 A kérdező kommentje:
Hajaj ma reggelre 36,8 fokom volt.. Remélem nem megy fel
2020. márc. 7. 09:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vakbélgyulladásod. A 36,8 teljesen normális testhő, úgyhogy ne aggódj, ha vakbélgyulladásod lenne, akkor már rég perforált volna és sokkal jobban fájt volna.
2020. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hőd a stressz miatt is magasabb lehet. Simán lehet egy kis vesekő, petefészekgyulladástól kezdve az is hogy rosszul táplálkozol nem iszol elég folyadékot, egy kis felfázás stb. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni ha vakbél lenne a háttérben akkor az ennyi idő alatt kiderül volna (hányás, hasmenés, láz, hasfájás, étvágytalanság). A hasad fáj de az se mindig a vakbélnél nem hiszem hogy elmúlna.
2020. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A vakbél köldök tájon fájna, és magas lázad lenne. Biztos semmi baja a vakbelednek.
2020. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hajlamos vagyok túlreagálni dolgokat és rettegek a műtétektől. Erős fájdalmaim tényleg nincsenek, nyomásra érzek lent valamit de azt se mindig. Úgy izgultam egész éjjel hogy vagy 4 órát ha aludtam.. Tehát elég fáradt is vagyok.

Csak azért ijesztett meg picit a hő, mert még csaj reggel van.

2020. márc. 7. 10:17
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy egész héten normális székletem volt, tegbap is, egyedül ma reggel lágyabb volt de tegnap fűszeres vega kaját ettem, sok zöldet
2020. márc. 7. 10:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha vakbélgyulladásod lenne most kínokat élnél át a fájdalom miatt. Vagy már belehaltál volna. Vakbél nem viccel. Elég gyors.


Szerintem ultrahangra is menj el.

2020. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ahaa akkor valószínű tényleg női szervnél lesz valami.. már annyian ezt mondják hogy túl sokan tévednétek. Estére annyira durván ráparáztam, hogy felment picit a hőm (37,2). Átjött barátnőm, elterelte a figyelmem, a kezembe nyomott egy könyvet meg 2 magneB6 tabit és lement magától.:D azt mondta stresszhő volt, látszott ki vagyok bukva és mondta hogy nagyon nézegetem magam. Igaza volt. Ennek ellenére azt mondta szerinte lehet valami enyhébb gyulladás, de szerinte sem vakbél mert nem így érezném és nem ennyi ideje. Hólyagot vagy petefészket mondott, de a követ se zárta ki. Adott egy Advilt azért, de csak arra az esetre ha feljebb ment volna, amíg itt van nálam.(: nyugtató hatással van az emberre erre nagyon szükségem volt! Meg persze a ti szavaitokra is!
2020. márc. 7. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!