Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus. Felmennétwk most...

Koronavírus. Felmennétwk most Pestre?

Figyelt kérdés

Gyógytornára járok a Deák térre és masszázsra a Délibe egy törés miatt. Mindezt a Népligeten keresztül mert volánnal járok fel.

Időpontom van allergia vizsgálatra ami miatt 1 héten keresztül fel kellene járjak.

Doki szerint túl van parázva ez a dolog...szimplán mint egy infulenza max átesek rajta.

Ti lemondanátok mindent?

Barátnőkkel is taliznék...van aki Pesti :(


2020. márc. 7. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Ha elkapod, vagy enyhe tünete vagy lélegeztető gép a vége. Ha allergia vizsgálatra küld, neked nagyobb esélyed van a 2.-ra.

Csak ha elkapod.

2020. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem! A pincében bújva, 100 kg liszt mögül netezek, és csak akkor megyek ki, ha el fogytak a tartalékai!!44négynégy!!


Viccet félre téve nagyobb félni valód van egy agyvérzéstől vagy infarktustól vagy közúti balesettől.

2020. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es nagyon vicces vagy. Azért parázom mert van itthon egy 8 hónapos gyerekem is. Egy hete voltam beteg..asztmás is vagyok.

Párom heti 1x így is pestre jár( kocsival) de simán haza hozhatja ő is.

30 évesen nem hinném hogy ez földre terít de azért a vélemények érdekelnek.

2020. márc. 7. 15:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Feljönnék Pestre, bár a "max. elkapod" szerintem elég felelőtlen hozzáállás. Egyelőre kicsi az esélye, hogy elkapd.
2020. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4/4 nem is Pest, de pont a legnagyobb forgalmú helyekre mennék :(
2020. márc. 7. 15:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Zárt helyeken terjed! Azért mert átmész a Deák téren, szabad levegőn nem kapod el!
2020. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom, én a metróra gondoltam meg a buszokra :)
2020. márc. 7. 16:44
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Az érdekes, mert a halpiacon kapták el legelőször, az sem olyan zárt.
2020. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Ja, állítólag a Vuhani halpiacon történt az ÁLLATRÓL -EMBERRE terjedő első fertőzés!!!
2020. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy persze terjedhet szabad légtérben is, ha egymás szájában áll az ember! Ez a minimális, nem állunk egymás hátsójába, szájába, tartjuk a minimum másfél méter távolságot!!! Sajnos itthon is olyan primitívek az emberek, egymás szájába másnak ha csak beszélgetnek is.
2020. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!