Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eltöredezett hajjal mit...

Eltöredezett hajjal mit kezdjek? (több lent)

Figyelt kérdés

Decemberben levágtam a hajam vállig érőre mert már nagyon elvolt töredezve. Hajmosáskor mindig használok sampont hajpakolást/hajbalzsamot. És hajhabot is szoktam.

Mégis megint kezd töredezni a hajam. Ennél rövidebbre nem akarom vágni, júniusban ballagásom lesz és hosszú hajat szeretnék. Mit ajánlotok, hogy ne töredezzen tovább a hajam?



2017. márc. 27. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha eltört a hajad akkor azt le kell vágni.A hajhabot hagyd el szerintem mert a sűrű használat nem tesz jót.Esetleg vasalod vagy csinálsz vele hasonlót?
2017. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a melegollós hajvágást, nekem az segített :)
2017. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hajhab felejtős, valószínűleg emiatt is tört el ilyen hamar a hajad. Keménnyé és ragacsossá teszi, így sokkal érzékenyebbé válik.

Én azt mondanám, hogy a balzsam helyett mindig sűrűbb, zsírosabb pakolást használj, sokkal jobban táplál.

Minden hővel való érintkezést iktass ki, ne vasald, ne süsd be. Göndöríteni tudsz rengeteg hő nélküli technikával, vasalni pedig fölösleges.

Használj hajolajat a hajvégeidre. Szárazon és nedvesen is lehet, de ne sokat, csak épp annyit, amennyit beszív a hajad.


Ezeket tedd meg, miután levágtad a csúnyán eltört részt, így sokkal lassabban fog roncsolódni majd.

2017. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vasalni vasaltam szinte minden nap (használtam hővédő sprayt is).
2017. márc. 27. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
A hővédő sem ér sokat, a hővel mindenképp roncsolod.
2017. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A pakolás hatásos, de csak akkor, ha leállsz a hajvasalással :), a hővédő sajnos tényleg nem ér semmit.
2017. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!