Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tapasztalt már valaki váratlan...

Tapasztalt már valaki váratlan menstruációt epeműtét után?

Figyelt kérdés
Múlt héten laparoszkópos epeműtéten estem át. Nuvaring hüvelygyűrűt használok, a megvonásos vérzésemet ennek a hétnek a végére várom. Azonban ma reggel, a gyűrű levétele előtt két nappal megjött a megvonásos vérzésem. Már tegnap érztem, hogy meg fog jönni. Soha nem volt vérzészavarom sem fogamzásgátló mellett, sem anélkül. Felmerült bennem, hogy esetleg köze lehet a műtéthez. Addig is, amíg konzultálni tudok a nőgyógyászommal, sokat segítene, ha valaki meg tudná osztani a tapasztalatát, ha van ilyen. Köszönöm.
2020. márc. 10. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
a klimaxoskodó szomszédom igen.
2020. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez nem jó hír, mert én a klimaxtól messze vagyok, ráadásul fogamzásgátlót használok.
2020. márc. 10. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem vastagbél/vakbél műtétem volt laparoszkóposan, és a műtét után 4-5 nappal kellett volna megjönnie. Még a műtét estéjén megjött viszont. A sebészdoki, meg később a nőgyógyászom is azt mondta, ez a vérzészavar normális olyankor, mikor alsó szervek vannak bolygatva, a műtét elindíthat egy ilyen reakciót a szervezettől.

De persze a konzultáció a biztos. :)

2020. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
neki már nem jött meg akkor hónapok óta, és akkor műtét után mégis, tehát vérzett műtét után. tök mindegy, hogy te nem vagy 50 és mit szedsz
2020. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem zsírleszívás (altatásban) után jött meg váratlanul, 9 nappal korábban.

Rákérdeztem a plasztikai sebésznél és azt mondta ez másokkal is gyakran megesik, nem kell miatta aggódni.

2020. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Beszéltem az orvosommal, aki azt mondta, a műtéttel járó stressz provokálhatta. Ettől függetlenül a felépülés után elmegyek hozzá, egyébként is esedékes az éves szűrés.
2020. márc. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!