Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez kislábújj törés?

Ez kislábújj törés?

Figyelt kérdés
Az előbb annyira bevertem a kislábujjamat a szekrénybe, hogy elkezdett picit vérezni, és iszonyatosan fájni. Észrevettem, hogy eléggé bedagadt. Anyámnak is megmutattam és szerinte is bedagadt. ha eltört akkor azt egyáltalán be lehet valahogy gipszelni vagy valamit csinálni vele? 22l.

2020. márc. 12. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a traumatológiára, ott csinálnak egy röntgent, és megmondják.
2020. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi..eléggé fáj most már meg dagad is de lilulni még nem lilul. csak nem törés sokszor bevertem már mind2 kidlábujjamat sarkokba szekrényekbe de ennyire még nem...:/
2020. márc. 12. 12:34
 3/6 szamo77db ***** válasza:
43%
Jó lenne, ha látná orvos és készülne RTG.
2020. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Menj orvoshoz vele, röntgenen kiderül.
2020. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vizesruhát tegyél rá,
2020. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na azóta mászkáltam a városban és estére teljesen belilut és vörös lett kicsit meg látszik, hogy megdagadt. :( bár itthon mondják hogy rendbejön nem törés stb..véraláfutás lehet?
2020. márc. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!