Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek bezárják az...

Szerintetek bezárják az iskolákat a közeljövőben a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Csak egy személyes vélemény érdekelne, nem kérek jóslást

2020. márc. 12. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"nem szeretnék szombatokon és nyáron bejárkálni! :)"


Masok meg nem szeretnenek meghalni.

2020. márc. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, megpróbálják kibekkelni a normál tanév végéig. Vigyázzatok a higiéniára, és akkor nem lesz baj!
2020. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen!
2020. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, úgy látszik igazad lett ;)
2020. márc. 13. 21:59
 15/15 anonim ***** válasza:

7-es: egy cikkben olvastam, már nem tudom hol. Lehet, hogy úgy jön ki a 100 fő, hogy 1 beteg a 2 hét alatt megfertőz 4 embert, akik a 2 hét alatt szintén megfertőznek 4 embert és azok is 4 embert és azok is 4 embert...Mert az logikus, ha 4 embert megfertőztem, akkor ők is fertőznek közben fejenként 4 embert átlagban.


És igen, bezárnak az iskolák végre. Az ovik is hamarosan, de azok önkormányzati hatáskörbe tartoznak, így valószínű lesz 1-2 nap csúszás. Nálunk már most azt kérte a polgármester, hogy amíg döntés nincs, addig is aki teheti, tartsa otthon a gyereket és ne a nagyszülőre bízza.

2020. márc. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!