Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent az, hogy egy...

Mit jelent az, hogy egy betegség meridiánja 80 év?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Medián, nem meridián. Érettségi követelmény egyébként.


A halottak mediánja életkor szerint 80 év. Ez azt jelenti, hogy életkor szerint sorbarendezed a halottakat, és a középső ember 80 éves. Ezt jelenti.

2020. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom mi az a medián,van érettségim matekból:D

Így olvastam,hogy meridián,ezért tettem fel a kérdést.Ha medián lett volna nem kérdeztem volna meg,valamit arra szerintem kiadott volna valamit a google is.

,,A járvány meridiánja 80 év” így szólt a mondat a cikkben.

2020. márc. 12. 19:50
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Az egy földrajzi fogalom, ami szintén érettségi követelmény. Ezekszerint a cikkiró se érettségizett le.
2020. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na,földrajzból nincs érettségim :D Mivel nem kötelező tantárgy érettségin,más volt a választott tantárgyam.

Ez esetben akkor a cikkíró mediánra gondolhatott,csak elírta?

2020. márc. 12. 20:49
 5/11 A kérdező kommentje:

Mivel rákeresni én is rákerestem,és ki is adta a google,hogy egy csillagászati fogalom,de nem az volt a kérdésem,hogy melyik érettségi tantárgy fogalmai közé tartozik,hanem,hogy ebben a szövegkörnyezetben mit jelent.(Vagy akkor ez esetben esetleg elírhatta,ha így értelmetlen a megfogalmazás.)

Kérem az válaszoljon,aki tudja a választ,köszönöm.

2020. márc. 12. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Világosan elmondtam, mi nem érthető?
2020. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

,,Mivel rákeresni én is rákerestem,és ki is adta a google,hogy egy csillagászati fogalom,de nem az volt a kérdésem,hogy melyik érettségi tantárgy fogalmai közé tartozik,hanem,hogy ebben a szövegkörnyezetben mit jelent.(Vagy akkor ez esetben esetleg elírhatta,ha így értelmetlen a megfogalmazás.)

Kérem az válaszoljon,aki tudja a választ,köszönöm.”


Mivel a meridián egy létező fogalom,arra vagyok kíváncsi,hogy ebben a szövegkörnyezetben mit jelenthet,nem a kötekedésre.Aki ÉRT HOZZÁ kérem elmagyarázná?Avagy csak mediánra gondolhattak és elírás volt(a cikkben több helyen is szerepelt a szó),vagy ezen szövegkörnyezetben jelenthet valamit?

Ismételten nagyon megköszönöm ha olyan ír,aki a kérdésemre válaszol.

2020. márc. 12. 22:55
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyébként itt a link,remélem más is válaszol.


[link]

2020. márc. 12. 22:59
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Leírtam világosan, hogy nem jelent semmit, elírták.
2020. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké.Esetleg ha valaki látja még ezt a kérdést és máshogy gondolja,tudja a választ várom válaszát!
2020. márc. 12. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!