Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » As most komoly, hogy országosa...

As most komoly, hogy országosan 25 megbetegedés van és emiatt bezárják az iskolákat?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 13:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Papucs112 válasza:
100%
Mivel egy nappal ez előtt még csak 12 vagy mennyi volt, komoly.
2020. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amiatt zárják be, hogy minél kisebb eséllyel legyen sokkal több.
2020. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%

Mit értetlenkedsz? Mi nem világos? Sőt még csak 16volt már bezárták. Hőbörögésen kívül valami alternatíva esetleg? Ideböfögted ezt a "kérdést" mégis milyen választ szeretnél?


“Juj de k*cs*gök! Nem vagyunk mi olaszok!“

“Ja f@$zn@k zárja be a paraszt csakaz öreg hullik! Azé meg nem kár. " Pffff

2020. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ok. Nem !agyarorszagon élek, nalunk jóval tobb beteg van, de nem zárják be az iskolákat.
2020. márc. 14. 13:38
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy hány van, hanem hogy hány naponként duplázódik meg a számuk. Kb. három hete Olaszországban 19 fertőzött volt, mint nálunk tegnap. Mostanra dugig vannak a kórházaik, és még mindig egyre több a fertőzött.


Most kell ilyen intézkedéseket hozni, mint iskolabezárás, home office stb, mert annál kisebb lesz a kórházak túlterheltsége a járvány csúcsán. Másrészt minél inkább tudjuk húzni az időt, annál inkább beletoljuk a nyárba a járvány javát, és remélhetőleg akkor majd már a meleg idő is nekünk fog dolgozni.

2020. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy-két naponta a duplája lesz, akkor igen hamar eléri a komoly értéket.

Ha figyelted volna a híreket, Olaszországban két hete találtak EGY beteget, most több, mint 17000 beteg van, tegnapelött a halottak száma elérte az 1000-et tegnap még 250 ember halt meg - ami ennyi idö alatt igencsak meredeken emelkedö érték. Amennyiben ott is idöben elkezdtek volna ellene tenni valamit, most nem lenne ennyire rossz a helyzet!

2020. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Kalap úr!


Kicsit bunkó vagy, ugye? Ja nem kicsit, nagyon. Egy kérdést tettem fel. Nem Magyarországon elek, nem követem napi szinten a magyar híreket, így nem tudtam mennyi fertőzött van, csak azt hallottam, hogy bezárják az iskolákat. Nekem meglepo nagyon. De kosz, hogy bunkó vagy, remélem nem is lesz ma már ennél nagyobb örömöd.

2020. márc. 14. 13:40
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nem Magyarorszagon élek, nalunk jóval tobb beteg van, de nem zárják be az iskolákat."


HOL élsz?

Mert egyre több országban zárják be az iksolákat, óvodákat, egyetemeket, nem csak Magyarországon.

2020. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Hollandia. Nem zártak be semmit eddig. A tömeg rendezvényeket lemondták és felfüggesztették a halasztható vizsgálatokat, műtéteket.
2020. márc. 14. 13:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!