Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek tényleg pánikbeteg...

Szerintetek tényleg pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szorongásos vagyok nagyon sajnos pánikbeteg is és sokszor olyannyomás van fejemben ...bizsereg orrom fejem teteje arcom ...ma is érzem és tegnap is éreztem akkor érzem mikor ráfigyelek meg ilyenkor fogaimösszeszoritom azt észrevettem de nem küldenek el ctre pl mert azt mondta háziorvosom,hogy ez pszichés de nem tudom hihetek e neki...és ez nagyon rossz mindig jobban jön ez 3 hónapja van ez de most sokat jön nehezedik fejem bizsereg torkomnál is stb

...azért gondoltam agydaganatra mert olvastam valaki írta, hogy koponyaüri nyomás...na most igazából nem tudom mi maga ez hogy koponyaüri nyomás hogy ha én nyomást érzek fejemben ez lehet az?csak nekem nem fáj..inkább olyan mint mikor fejen allsz es fwjedbe megy ver kicsit ahoz hasonlo vagy mi tha esne le vernyomasod de csak ha rafigyelek ...szerintetek csak psziches valoban? Ugy félek:/


2020. márc. 16. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Agydaganatod biztosan nincs. Sokkal valószínűbb a hipochondria, illetve más pszichés megbetegedés. Látogasd meg a háziorvosod, mondd el neki a tüneteid, aztán valamilyen orvoshoz majd csak beutal, legyen az pszichológus vagy onkológus.
2020. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem agydaganat. Menj pszichiáterhez, mond el a tüneteket, ő tudja mit kell tenni. A pánikbetegségnek sok formája van, nagyon nehéz ezt így megmondani. Jobb ha utána jársz, minthogy idegeskedj egész nap, mikor kap el.
2020. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hipochondria.

Ha megnyugszol tőle, csináltass egy fizetős CT-t, de szinte biztos hogy negatív lesz.

2020. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat...miota olvastam,hogy koponyaüri nyomás azóta kezdtem el erre parázni...szerintetek annak más tünete lenne? :/ mármint az más ah a koponyaüri nyomás? Beszéltem háziorvossal ...elküldött pszichiáterhez
2020. márc. 17. 06:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, akkor nem szűnő fejfájásod, kettős látásod, görcseid lennének, hánynál és kb. fel sem tudnál kelni.

Ez sürgősségi állapot, az orvosod felismerte volna.

Gondolom max. 20 éves vagy, ha nem volt fejsérülésed, akkor szinte esélytelen, hogy ilyen bajod legyen.

Foglald le magad valami értelmessel, ne olvasgass betegségekről, mert akkor csak beképzeled magadnak és rögtön produkálni fogod az olvasott tüneteket.

2020. márc. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
27 éves lány vagyok :)kicsit most megnyugtattál :)néha nagyon nagyon titkán vibrála szemem...ha nézek egy pontba de nagyon pivit minths picit remegne amit nézek de mondom ez nagyon enyhén ...más noncs csak ugye ez hogy sokat zsibbad fejemde csak ha rá figyelek...alapban stresszes vagyok pl koronavirus miatt...:/
2020. márc. 17. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!