Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap este óta mintha nehezeb...

Tegnap este óta mintha nehezebben vennék levegőt, ez koronavírus, vagy csak a pánikbetegségem, illetve a a refluxom/ételallergiám?

Figyelt kérdés
Tegnap kerékpározás után leesett a vércukrom, megettem csokit, amire allergiás is vagyok, a tej miatt. a refluxom be is durrant, de elkezdtem figyelni a légzésemet és úgy érzem mintha nehezebben lélegeznék. iszonyuan ki vagyok akadva, mert a hasmenés és ez a fő tünete :S És nekem volt egy kis hasmenésem, tegnap este, ma még nem voltam wc-n. aludni jól tudtam de lényszeresen figyelem áűllandoan a tüneteimet, a légzésemet. mit tegyek? ugye ez nem koronavírus?
2020. márc. 18. 09:48
 1/4 A kérdező kommentje:
még OCD-m is van.
2020. márc. 18. 09:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj. Nálad a koronavírusnak esélye sincs.
2020. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez inkább hipochondria, meg szorongás.

Meg hülyeség, hogy TEJcsokit eszel, ha egyszer allergiás vagy a tejre...

2020. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem akartam bemenni a boltba, nehogy koronavírusos legyek. így megettem ami volt a biciklim zsebébnen, itthon meg ettem nutellát, amitől nem szoktam rosszúl lenni néha néha igaz, most sojkat ettem és sokszor.
2020. márc. 18. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!