Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem marad otthon mindenk...

Miért nem marad otthon mindenki 14 napig és vége a koronavírusnak?

Figyelt kérdés
Lappangó, 10-14 napig mutatkozik. Na jó ha közben valakinél jelentkezne akkor a családot karanténba. 14 nap múlva mindenki kimehetne. Már mióta tart ez és még hónapokig ez lesz... Normális így ez???
2020. márc. 18. 16:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mellesleg...


[link]


Ezek után amúgy mit várunk? 😃

2020. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2020. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én jól elvagyok itthon, nem unatkozom, de nincs több hétre elegendő élelmiszer itthon, úgyhogy kénytelen voltam pl. ma lemenni vásárolni és gyógyszertárba. Több üzletet végigjártam, de gyalog nem tudok annyi mindent hazahozni, hogy hetekig ne kelljen elhagynom a házat, amit vettem pár napra elegendő. Sajnos, ezt tömegközlekedéssel tudom csak megoldani, mert olyan helyen lakom, ahol nincs minden a számban. Ezen kívül feleslegesen nem mászkálok.
2020. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A két hét egyáltalán nem lenne elég, mert a lappangási idö több esetben is 3-4 hétig tartott, másrészt akin a lappangási idö alatt jön ki a fertözés, annak az összes kontaktusánál akortól indulna a 14 nap.

Meg aki közben komolyan beteg lesz, azt kórházba kell vinni, kezelni, és ha az orvosok, ápolók is otthon vannak, akkor ki kezeli a betegeket?

2020. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen mert nem teheti meg mindenki.


Az orvos? Àpoló? Tűzoltó? Boltos? Gyógyszertàros? Kamionos? Konyhai dolgozók aki a kórhàzakban, idősek otthonàban dolgoznak? A gyàrak ahol gyógyszert gyàrtanak hogy hónapok múlva is legyen??

Velük mi van?

Nincs mindenkinek home office.

És sokan akik nrm ilyen helyen dolgoznak azok sem tehetik meg, mert jövő hónapban tuti éhen halnak.

2020. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%

Breaking!


Müller Cecília bejelentette hogy megkezdtek a speciális maszkok terítését a mentőszolgálatoknak és központoknak


FFP1-es maszkokról beszélt!


Ezek teljesen alkalmatlan pormaszkok, 85% szűréssel... ide FFP3 kéne eü dolgozóknak.


Délpesti kórházban 5 db volt...

:(

2020. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem eleg ket het, nem ilyen egyszeru. Magyarok nagyon fegyelmezetlenek. Wuhanban igy volt, tovabb is, es nem pikk-pakk. Kulonben te lennel a Joisten.
2020. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Már vagy 14 napja nem mozdultam ki, de be kellene fizetni a csekkeket, meg az élelmiszer is nagyon fogy már. Gyógyszer is kellene nemsokára.
2020. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 MikeS13 ***** válasza:
Szintén itthon vagyok 14 napja (itthonról tanítok) párom volt vásárolni egyszer-kétszer, de mesélte, hogy a krumpliért tolakodtak az emberek, meg lökdösték egymást és, hogy a pénztárnál egymás nyakában voltak. Tényleg hülye mindenki. Nem is maradt ott. Csak így nehéz vásárolni.
2020. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!