Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Oké. Szóval a mai nap gyanázta...

Oké. Szóval a mai nap gyanáztam otthon az arcom és ez lett a vége. Mivel kenegessem?

Figyelt kérdés

Kerüljük el a "Te barom otthon ne csináld" és az ilyen jellegű hülyeségeket mert tudom hogy baromságot csináltam.

Eddig dermofil pasztával kentem, illetve neogranormonnal. Nagyon ég és húzódik.

[link]


2017. aug. 13. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél Aloe Verát, ha lehet biot, a tisztát, ne legyen ízesített.

Naponta többször kend át vele az arcod, rajta is hagyhatod a beáztatott pamacsot. Legjobb mindenféle sérülésre, pattanásra, stb. Gyors gyógyulást neked!

2017. aug. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-2 napig szteroidos kenőcs is használható, a gyulladást nagyon gyorsan lehúzza.

én mostanában automatikusan azzal (pimafucort) kenem gyantázás után, és azóta nem gyulladt be egyszer sem.

2017. aug. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat
2017. aug. 14. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!