Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Növekvő fekete anyajegy? Jó...

Növekvő fekete anyajegy? Jó vagy rossz indulatú?

Figyelt kérdés

Jelenlegi helyzetre tekintve a sors fintora, hogy most fogott el a pánik egy anyajegyemmel kapcsolatban. Már október - november környékén vettem észre, hogy a jobb karomon megjelent egy igazán aprónak mondható, de mégis sötét anyajegy, furcsáltam, hogy olyan sötét, de nem nyilvánítottam neki nagyobb figyelmet. Termesztésen figyelgettem idővel és mostanában nem hagyott nyugodni a jelenség és igy az interneten mindenfélét olvasva, látva elöntött a pánik. Tavaly őszhöz képest nőtt ez az anyajegy, ami kb. 1-2mm jelenleg, szimmetrikus, viszont korom fekete, és ha jobban rávilágítunk akkor a felszíne "recés" vagy bordázott lényeg, hogy nem sima, mint egy normális anyajegynek. Mindemelett 25 éves vagyok.


Sztk.-ba és több magánrendelőbe jelenhelyzetben nincs rendelés. 2 kórházzal is beszéltem, nem fogadnak. Ezért szeretnék tapasztalt, hozzáértőktől segitséget kérni ezen a portálon. Amint a járványhelyzet javul mindenképp orvoshoz megyek, most magam megnyutatására van szükségem válaszokra. Képet is tudok küldeni.


2020. márc. 20. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Képet itt hiába küldesz, hacsaknem bőrgyógyász olvassa az email-t.

Nem kell feltétlenül megijedni, nekem is van ilyen anyajegyem, ill. hasonló, persze a google nekem is rákot írt meg sugárkezelést meg mindent, aztán kiderült, hogy semmi gond.

Idővel egyre több anyajegy megjelenhet, némelyik el is tűnhet, önmagában ez nem gond. Most pár hónapig biztos nem fogsz bejutni szakrendelésre. Vannak olyan kezdeményezések, hogy vállaljanak távdiagnosztizálást kép alapján, de még ez nem indult el.

2020. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!