Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Világjárvány idején élhetnek-e...

Világjárvány idején élhetnek-e egy lakásban a fiatalok és az idősebbek?

Figyelt kérdés
A mi családunk 3 fő, abból egy 28 éves három műszakban dolgozó fiatalember, én jó magam a 67 életéveimmel, továbbá az 52 éves anyuka, aki nagyon beteges ember (elhízott szkizofréniás, mozgáskorlátozott, cukorbeteg stb.) Rendszeresen találkozunk a 28 éves fiunkkal, aki segít nekünk a bevásárlásban és a gyógyszerek beszerzésében. Okozhat-e ez a helyzet gondot a tömeges megbetegedések korszakában? Sajnos eddig az elszeparálódásra nem nagyon találtunk ki megoldásokat.

#koronavírus #idősebbek_védelme
2020. márc. 20. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem reális aki az elszeparalodast kérte ,aki súlyos beteg ugyis korhazba viszik de Nemhiszem hogy egy atlag magyar családnak 2-3lakasa lenne vagy többszintes háza hogy elszeparálhassa magát.
2020. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha nem, de nincs rá megoldás. Én is együtt élek a fiammal, 66 éves vagyok, de nincs lehetőségünk külön költözni. Annyit tehetünk, hogy én nem járok sehova, a fiam vásárol be, amikor haza jön alaposan kezet mos és nem mászunk egymás nyakára. Most annyival jobb a helyzet, hogy a gyár ahol dolgozik 2 hétre leállt, előrehozták a szokásos nyári leállást így neki sem nagyon kell emberek közé mennie. Amíg dolgozott akkor is kocsival járt és a közvetlen kollégáin kívül nem nagyon érintkezett senkivel. Csak reménykedhetünk benne, hogy nem kapja el és adja át nekem.
2020. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!