Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Itt már sejtettétek, hogy itt...

Itt már sejtettétek, hogy itt nagy baj lesz?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 20. 19:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak nézetek körül mi van jelenleg az országban.. Lehet nem a vírus a probléma de, hogy itt valami nem stimmel az tuti.
2020. márc. 20. 19:43
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Ezért sem hiszem el a WHO-nak azt sem, ha kérdez. Az a majom vezetője a kínaiak bábja
2020. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sejtettem hogy a veszély komoly. Mondtam is ismerőseimnek, hogy fa..sza ez a 2020, még egy világjárvány hiányozna.


400 fertőzöttnél már gyanítottam, hogy nem fog megállni, mert sajnos enyhébb a SARS-nál, emiatt fertőzhet ennyi embert.

2020. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alfahir... aha...

Nyugodtan hitetlenkedjetek, remelem nektek nem jut lelegeztetogep.

2020. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor kiengedtek a szellemet a palackbol? Persze, hogy tudtak. Megprobaltak mindent, hogy Kinaban maradjon csak nem sikerult. Osszeeskuves elmeletek szerint direkt szabaditottak a világra es ha mar legyengult mindenki, akkor leigazzak az egesz Foldet.

Jon a sarga veszedelem, mar Nosztredamus is megjosolta (okes, tevedett par evet).

2020. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!