Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Maradj otthon -ezt írják...

Maradj otthon -ezt írják mindenhol. De dolgozni kell menni, akkor hogy maradjak otthon?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Pedig most hihetetlen ember hiány van a boltokba. Akárkit felvesznek...Folyamatosan látom a hírdetéseket. Szerintem főként az a gond, hogy Egyetemekről hazamentek, és rengeteg diákmunkás volt. Ez most kiesett szerintem.
2020. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem csak az a gond, hanem mivel sokan pánik vásárolnak nem győzik a raktárból/ kamionról becuccolni az árut a polcra. Még kedden voltam a tesco-ban, kb 20-perc alatt végeztem a bevásárlással (Lehet kevesebb) Mikor bementem akkor tolták be gurulós kocsit tele konzerves kész kajával, még a polcra ki sem rakhatták, mikor jöttem kifele már üres volt a kocsi, polcon meg semmi... Mikor elértem a kasszához láttam 4 debilt mind a 4 kocsijában legalább 50-100 konzerv, meg vagy 20 kiló hús,liszt,cukor.


Ez nekem elég dühítő látvány volt, ugyanis nekem az volt a tervem hogy veszek konzervet, 10db-valamit amit kapok,meg még mellé ezt/azt és melóhelyre azt viszem kajálni napi egyet és akkor nem kell boltba menni 2 hétig. Ehelyett most a retardáltak miatt, kénytelen leszek, vagy kész szendvicset venni a büfében, vagy járkálhatok a boltba, aztán meg csodálkozunk hogy mindenki elkapja ezt a szart.


Limitálni kellene hogy miből mennyit vehet maximum egy ember, mert ez így bosszantó. Mindenki attól fél hogy elfogy a kaja, holott a raktárakban annyi van hogy az össz lakosságnak nem lenne elég pénze arra hogy egy hónap alatt felvásárolja....

2020. márc. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Menj a SPAR-ba. Ott korlátozva van mennyit vehetsz. :)
2020. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13-as Köszi az infót! Egyébként mennyire van visszakorlátozva,hány darabot lehet venni? ha csak napi 1-et akkor azzal nem vagyok kisegítve,de ha 5-öt akkor az már szuper lenne legalább nem kellene annyit mászkáljak.
2020. márc. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
AKI TEHETI maradjon otthon. Te megteheted? Igen? Akkor maradj otthon, mert neked szól a felhívás. Nem? Akkor ne maradj otthon és ne háborogj, mert NEM neked szól a felhívás. Soha nem volt nektek szövegértés annó?
2020. márc. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

14: lédig termékek eseten max: 5kg / termék. darabos termékek esetén max: 10db / termék


Szóval 2 zsugor natur aquat nem tudsz mert az 12 db. 20kg lisztet se.

2020. márc. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az szuper! Köszönöm az infót!
2020. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Már hogy ne háborognék! A boltosokat, postai, eü dolgozókat egyszerűen feláldozzák, rájuk nem vonatkozik a védelem.
2020. márc. 21. 11:04
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező most nem azért, de az EÜ-s dolgozóknak ez a munkája, hadd ne sajnáljuk már őket csak azért mert most túlórázniuk kell.Engem senki nem sajnált mikor 16-óráztam de még csak ki se fizettek.


De egyébként is hogy ne vonatkozna rájuk, is a védelem? Aki potenciálisan veszélyeztetett azok nincsenek kötelezve a munkára, sőt az öreg ápolókat be se hívták.


De ugyan ez igaz a postán dolgozókra,boltosokra

nincsenek kötelezve. Hanem bemennek dolgozni és kész,van aki pénzért, van aki kötelességtudatból. Azt azért mondanom se kell remélem, hogy aki pénzért megy az valószínűleg éhezne ha nem menne dolgozni.


De tételezzük fel hogy "feláldozzák" őket, ez olyan mint a háború, csak itt nem lőnek, és nincsen annyi halott.

2020. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!