Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért reklámozzák mindenhol...

Miért reklámozzák mindenhol fb-on, hogy maradj otthon mert te megteheted? Hogyan tehetném meg?

Figyelt kérdés
Erre a "mi nem tehetjük meg, de te igen" szlogenes képekre gondolok, amin eü dolgozók, tűzoltók, buszsofőrök stb munkakörök vannak. Hogy gondoltàk hogy mások csak úgy nem mennek be dolgozni? Én egy gyárban dolgozom, tehát társadalmi szempontból nem fontos a munkàm, mégis ha holnap bejelenteném hogy a vírus megelőzése miatt nem jövök 2-3hétig, akkor az első kérdés az lenne hol a tàppénzes papír? Mivel beteg nem vagyok, így az nem jár, pusztán csak megelőzés miatt. Ennek hiányában igazolatlan távollét, és azonnali felmondás a cég részéről. Akkor hogy gondoljàk ezeket a posztokat, kommenteket, hogy maradj otthon mert te megteheted?
2020. márc. 17. 01:36
 1/10 Miss Endzsi ***** válasza:
84%
Mert van, aki megteheti, pont így.
2020. márc. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen az élet,nekünk kamionosoknak is vinni kell az árut másképpen nem lenne mit le venni a polcról,mai nap például wc papírt szállítok 😁
2020. márc. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne mehetnék táppénzre? Beszéld meg az orvossal.
2020. márc. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tehetem meg,élelmiszerboltban dolgozom.

Borzalmas mikor előttem köhögnek ,krákognak,nyaldossák a pénzt ...fúj.

De ki kell bírni csak túlleszünk rajta.

2020. márc. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A hirdetés nyilván nem neked szól, hanem annak, akinek tényleg van lehetősége otthonról dolgozni, max kényelmi szempontból jár még be az irodába, pl. a nagyobb monitor vagy gyorsabb hálózat miatt. Görgess tovább.
2020. márc. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Társadalmi elővigyázatosság, prevenció szempontjából fontos az ilyen, bármennyire is lekicsinylik ónéhányan ennek a fontosságát(...).

Igen, lehet ebből "A munka hőse vagyok" hozzáállást kreálni <nem az orvosi-rendfenntartó és társai részre gondolok>, de fölöslegesen kockáztatnak sokan ezzel a hozzáállással.

2020. márc. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyilván nem arra értették, aki dolgozni jár. Spanyolországban és Olaszországban is úgy van, hogy az egyik indok, amiért elhagyhatod a lakhelyedet, ha munkába mész.


Ezek a felszólítások arra vonatkoznak, akiknek nem kell bemenniük, mert a vezetőség utasítására Home Office-ban vannak, nyugdíjasok vagy gyerekek, esetleg nem dolgozó 16 év feletti diákok; esetleg szimplán olyan nem dolgozó emberek, akiknek nem kell gondoskodniuk valakiről.


A képek tényleg nem tükrözik a valóságot, mert nem az összes olyan munkát sorolják fel bennük, ahol muszáj dolgozni menni.

2020. márc. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pl megtehetem, mert otthonról is végezhető a munkám.
2020. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb olvastam egy kérdést egy gyári dolgozótól, hogy náluk előre hozták a nyári leállást, jogos-e.

Most már ő és a kollégái is megtehetik, hogy otthon maradnak.

2020. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is otthon maradunk, az étterem bezárt, és a fizetésünk egy bizonyos százalékát kapjuk meg.
2020. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!