Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyákos széklet + vér mire...

Nyákos széklet + vér mire utal? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A székletem színe, állaga mondhatni átlagos. Belgyógyász IBS-re gyanakszik. Úgy 7-8 hónapja van, valószínűleg valamilyen gyulladás, vírus után alakulhatott ki, bár ezt pontosan nemtudjuk. Az utóbbi 3-4 hétben ritkán fedeztem rajta fel kisebb vérfoszlányokat is, a nyálkásság mellett.. (nyálkásság már a kezdetek óta van). Tüneteim nincsenek, nincs lázam, nem fogytam, nincs hasmenés, székrekedés, gyengeség érzet, gyomorgörcs. Elég felborult az életem jelenleg minden téren, az az igazság. Ahogy olvasom, vér nem jellemző az ibs-re, bár 10-ből 2-3 cikk szerint a véres-nyákos széklet is jellemző lehet. Tavaly év vége felé volt széklet vizsgálat, vérvétel, hasi ultrahang, illetve megnézték a cukrom is.

Mit gondoltok? Valóban IBS, vagy akár más dolog is szóbajöhet? Pl: polip, daganat?



2020. márc. 23. 02:41
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyébként 20/F
2020. márc. 23. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!