Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Edzés közbeni fejfájás vérnyom...

Edzés közbeni fejfájás vérnyomás miatt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben szinte minden alkalommal edzés kezdeténél elkezd lüktetni a fejem a bal fülem mögött, tarkótájon. Először azt hittem nem melegítettem be rendesen és csak meghúztam, de most már szinte biztos vagyok benne hogy vérnyomás miatt lehet, ami nálam egyébként is magas volt mindig. Mit lehet tenni ellene természetes úton? Igyekszem kevés sót bevinni, alkoholt nem iszom.

2017. júl. 7. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A tarkó táji fájdalom, halánték lüktetés tipikus magas várnyomás tünet. Én azt javaslom, hogy kérj a dokitól egy 24 órás vérnyomás mérést. Az meg fogja mutatni, hogy edzés közben mennyire ugrik ki. A fogyás és a rendszeres fokhagyma evés csökkenti, de csak 5-10%-al.
2017. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) Ki fogom próbálni, ha pedig továbbra sem múlik akkor doki. Egyébként a meleg nem fokozza jobban?
2017. júl. 7. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!