Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most akkor a koronavírus...

Most akkor a koronavírus szereti a meleget, vagy sem?

Figyelt kérdés
Eddig több helyről is azt az információt hallottam, hogy a koronavírus a meleget nem bírja, és mindenki a jó időben bízik, ehelyett Iránban és Ausztráliában is elég magas a betegségek száma, előbbiben a mortalitás is. Akkor az utóbbi napokban olyan híreket is olvastam, hogy a meleg nem fog tőle megvédeni, nem fogja elpusztítani. Akkor kérdem én, hogy mi a fészkes fene a válasz erre a kérdésre?? Valaki összefoglalná magyarul, érthetően?
2020. márc. 25. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy "nem szereti a meleget" valaki kitalálta, méghozzá nem hozzáértö, hanem okoskodó lény.

Azt meg, hogy a mostani vírus hogy fog reagálni az idöjárásra, senki nem tudhatja, mert új vírus, és mindenki csak tapogatózik a sötétben.

A járvány akkor fog lenyugodni, ha a lakosság nagyobb része túlesett rajta és védettséget szerzett. Mivel a fertözöttek többségének vagy egyáltalán nincs semmi tünete, vagy egész enyhe, ezért a dokumentált esetek száma nem mutatja a tényleges helyzetet, sokkal többen estek át már addig is rajta, mint amiröl tudni lehet.

2020. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60 Celsiuson pusztul el.
2020. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1es hulyeseget beszelesz. aki már egyszer atesett nem szerez vedettseget, elkaphatja ujra. who is megirta
2020. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
California is meleg es terjed. Ami viszont amugy virusolo, az az ultraviola sugarzas. Tehat a napsutes.
2020. márc. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!